У краєзнавчому музеї відбудеться презентація книги про полтавця, який надихнув Ільфа і Петрова на створення одного з персонажів «Дванадцяти стільців»


У краєзнавчому музеї відбудеться презентація книги про полтавця, який надихнув Ільфа і Петрова на створення одного з персонажів «Дванадцяти стільців»

Сьогодні, 7 вересня о 17:00 у дворику Полтавського краєзнавчого музею імені Василя Кричевського відбудеться презентація краєзнавчого дослідження «Лабіринти долі полтавського “предводителя дворянства”» про життєвий шлях і долю Павла Ганька (1870-після 1932).

У краєзнавчому музеї відбудеться презентація книги про полтавця, який надихнув Ільфа і Петрова на створення одного з персонажів «Дванадцят..., фото-1

” Павло Петрович Ганько і його старший брат Євген – це родичі письменника-одесита Валентина Катаєва (останньому присвячено відомий роман про Остапа Бендера) і його рідного брата, не менш відомого літератора Євгена Петрова. І донині багато хто ототожнює Павла Ганька з образом карикатурного «предводителя дворянства» Іполита Вороб’янінова, персонажа хрестоматійного твору Ільфа й Петрова «Дванадцять стільців». Співавтор роману Євген Петров у спогадах про Іллю Ільфа сам вказав, що «отцю російської демократії» вирішив дати риси свого «двоюрідного дядька – голови повітової земської управи». Але не тільки тому Павло Петрович – непересічна особистість. Більше про життя цього полтавця розкажуть Сергій Черних і Олександр Христенко, автори видання, на презентації” – сказано у повідомленні. 

Презентація краєзнавчого дослідження «Лабіринти долі полтавського “предводителя дворянства”» відбудеться сьогодні у Дворику Полтавського краєзнавчого музею імені В. Кричевського Коли?  о 17:0. Вхід безкоштовний.

Читайте також: У МОЗ оприлюднили критерії переходу на дистанційну освіту для закладів освіти

Источник: 0532.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *