Полтавська "Ворскла" у важкому поєдинку не змогла обіграти  "Десну"

[ad_1]

12-го вересня на стадіоні імені Бутовського у Полтаві «Ворскла» приймала чернігівську «Десну». Перед початком очного протистояння команди займали, відповідно, сьоме та п’яте місце у турнірній таблиці чемпіонату.

Полтавська «Ворскла» вийшла на матч у новій темно-сірій формі. Ще слід відзначити першу появу в основі команди нападника Рангела, який перейшов із фінського «КуПСа».

Полтавська "Ворскла" у важкому поєдинку не змогла обіграти  "Десну", фото-1
Полтавська "Ворскла" у важкому поєдинку не змогла обіграти  "Десну", фото-2
Полтавська "Ворскла" у важкому поєдинку не змогла обіграти  "Десну", фото-3
Полтавська "Ворскла" у важкому поєдинку не змогла обіграти  "Десну", фото-4

Гра розпочалася надзвичайно вдало для господарів поля. Вже на 4-ій хвилині матчу Давид Пуцлін точним ударом замкнув навіс Олександра Скляра — 1:0.

Полтавська "Ворскла" у важкому поєдинку не змогла обіграти  "Десну", фото-5
Полтавська "Ворскла" у важкому поєдинку не змогла обіграти  "Десну", фото-6
Полтавська "Ворскла" у важкому поєдинку не змогла обіграти  "Десну", фото-7

На 17-ій хвилині гри «Ворскла» розвинула успіх. Олександр Скляр розігнав контратаку, покотив ліворуч на Руслана Степанюка і нападник переграв голкіпера гостей — 2:0!

Полтавська "Ворскла" у важкому поєдинку не змогла обіграти  "Десну", фото-8
Полтавська "Ворскла" у важкому поєдинку не змогла обіграти  "Десну", фото-9

Проте утримати комфортний для себе рахунок господарям поля не вдалося. На 25-ій хвилині матчу нападник «Десни» Вікентій Волошин скоротив відставання у рахунку — 2:1. А на 32-ій хвилині Денис Безбородько забив у ворота Дмитра Різника другий м’яч — 2:2.

Полтавська "Ворскла" у важкому поєдинку не змогла обіграти  "Десну", фото-10

У другому таймі «Ворскла» володіла перевагою, шанси забити переможний м’яч мали Степанюк, Тіль. Проте наприкінці матчу вже «Десна» перехопила ініціативу і двічі після ударів Тотовицького та Болбата лише Дмитро Різник врятував «Ворсклу» від поразки.

У підсумку матч закінчився результативною нічиєю 2:2.

Полтавська "Ворскла" у важкому поєдинку не змогла обіграти  "Десну", фото-11

Нагадаємо, у попередній домашній грі «Ворскла» впевнено перемогла «Металіст-1925» з рахунком 2:0.

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram