Цими вихідними у Полтаві пройде Всеукраїнський марш за права тварин


Цими вихідними у Полтаві пройде Всеукраїнський марш за права тварин

У неділю, 5 вересня, о 12:00 за ініціативи гуманістичного руху UAnimals відбудеться головна гуманістична подія країни. Мешканці усіх областей одночасно пройдуть головними вулицями своїх міст, аби привернути увагу до питання захисту тварин від жорстокості. Пройде Всеукраїнський марш і в Полтаві, стартує від Монументу Слави. Організатором заходу є Хоменко Людмила.

«Я згадую, як чотири роки тому ми вперше провели подію, що об’єднала українців навколо гуманістичних цінностей. Здавалось, ніхто не прийде і не відгукнеться, втім сталось геть інакше. З тих пір на Всеукраїнський марш за тварин UAnimals щороку збирав десятки тисяч людей по всій країні: від Львова і Тернополя до Харкова і Северодонецька. Кожна така подія допомагала Україні зробити важливий крок гуманності і підняти тему на новий рівень. У 2020-му планета стала на паузу і ми першими в світі провели марш завдяки штучному інтелекту. От тільки жорстокість карантину не знала і множилась ледь не щодня. Тож цього року ми вирішили повернути голос гуманності українським містам» – розповідає засновник гуманістичного руху UAnimals Олександр Тодорчук – «Нас дістало, що знущання з тварин все ще продають як розваги. Нас дістало, що живодерів виправдовують суди. Нас дістало, що жорстокість до тварин з кожним днем лише множиться. Нас дістало, що Парламент ігнорує більшість зоозахисних законопроєктів. Ми не маємо права мовчати й шукати виправдання для бездіяльності».

Нагадаємо, що Всеукраїнський марш за тварин проходить із 11 основними вимогами:

1. Заборона використання тварин у цирках і дельфінаріях.

2. Заборона експлуатації тварин для жебракування і фотопослуг.

3. Заборона створення і функціонування притравочних станцій.

4. Відмова від використання живих тварин для тестування косметики, парфумерії та ін.

5. Розвиток реабілітації тварин і центрів утримання тварин, що постраждали від людини та її діяльності.

6. Заборона хутрових ферм.

7. Сприяння припиненню діяльності живодерів-догхантерів.

8. Припинення програм масового вбивства безпритульних тварин у містах України.

9. Внесення диких тварин природного ареалу України, що знаходяться на межі зникнення, до Червоної книги України.

10. Чітке визначення права власності на тварину та позбавлення такого права в результаті жорстокого поводження для забезпечення відповідальності власників.

11. Сприяння створенню зоополіції та запровадження в Україні дієвої системи контролю і покарання за жорстоке поводження з тваринами.

«Крім загальних вимог є ще і локальні, які можна вирішувати на місцях. Полтава залишається практично єдиним обласним центром, де не створено відокремленого комунального підприємства, яке б дало змогу оперативно та професійно вирішувати питання.

Також в районних центрах відсутні програми поводження з тваринами і місцеві ради заключають договори на евтаназію тварин. Це значні кошти з бюджету громади, але проблеми не вирішують. На цьому марші ми будемо збирати підписи для звернення до голови обласної ради з метою заборони заключення таких договорів» – повідомляє організаторка маршу в Полтаві Людмила Хоменко

Марш у Полтаві відбудеться 5 вересня о 12:00 і стартуватиме від Монументу Слави у Корпусному парку.

Цими вихідними у Полтаві пройде Всеукраїнський марш за права тварин

Слідкувати за новинами маршу можна на сторінці заходу у Facebook.

Читайте також: У Полтаві вшанували пам’ять полеглих в Іловайському котлі

Полтавщина долучилася до всеукраїнської акції «Шаную воїнів, біжу за Героїв України»

Бажаєте отримувати найактуальніші новини Полтави та області у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Источник: 0532.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *