В Україні зростає кількість хворих на коронавірус. Вакцинація – єдиний вихід захистити себе і своїх рідних – Олег Синєгубов


В Україні зростає кількість хворих на коронавірус. Вакцинація – єдиний вихід захистити себе і своїх рідних – Олег Синєгубов

Сьогодні, 30 серпня, у Полтавській ОДА відбулася чергова апаратна нарада, на порядок денний якої винесли питання щодо розповсюдження коронавірусу.

Очільник Полтавської області Олег Синєгубов зазначив, що одну дозу у області отримали 256 тисяч осіб, з них – 180 тисяч осіб отримали дві дози. Щепитися можна чотирма вакцинами: Pfizer, CoronaVac, AstraZeneca, Moderna.

Виконувач обов’язків директора ДОЗ Юрій Курилко зазначив, що у світі виявили новий штам коронавірусу. Вчені вважали, що він вражатиме дітей та молоде населення, та ці дослідження не підтвердилися. Але у Полтавській області за весь час пандемії захворіли 2528 дітей, зараз отримують лікування – 10.

У Полтавській ОДА сподіваються на легший перебіг нової хвилі коронавірусу через високі темпи вакцинації. Окрім того, Департамент охорони здоров’я планує додати ще 15-20 бригад.

Юрій Курилко зазначив, що вже майже два місці ведеться дослідження, згідно з яким, до стаціонару потрапляють лише не вакциновані та люди похилого віку.

Також під час апаратної наради полтавців закликали вакцинуватися, адже кількість хворих в Україні зростає і буде зростати, а вакцинація – це поки єдиний вихід вберегти себе і своїх близьких.

Наразі, у Полтавській області ситуація із захворюваністю стабільна, але у Департаменті охорони здоров’я вже готуються до нової хвилі і сподіваються, що вона пройде легше через високі темпи вакцинації.

Нагадаємо, сьогодні на Полтавщині виявили 5 нових випадків COVID-19

Источник: 0532.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *