Полтавців запрошують приєднатися до Всесвітнього дня прибирання 16 вересня

[ad_1]

Полтавців запрошують приєднатися до Всесвітнього дня прибирання 16 вересня

16 вересня під гаслом «Хай небо буде мирним, а Україна чистою!» Полтавщина традиційно приєднається до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day» разом з усією Україною, а також 70 мільйонами учасників у 191 країні Світу. Захід обіцяють провести з дотриманням обмежень воєнного часу.

Основна мета – формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання ресурсів серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього. 

У зв’язку з воєнним станом, учасників закликають не робити масові скупчення та брати участь лише у прибираннях на рекомендованих та дозволених органами місцевого самоврядування локаціях, попередньо пройшовши інструктажі техніки безпеки, навчання та під час сигналу тривоги спускатись в укриття.

Також через безпекові норми організатори відкрито не оголошують адреси локацій. Для того, щоб долучитися у своїй громаді, потрібно зв’язатися із координаторкою Всесвітнього дня прибирання у Полтавській області: 

  • Тетяна Сушко: +380687477142
  • [email protected]

Також учасників просять зареєструвати результат своєї участі у Всесвітньому дні прибирання за посиланням до 25 вересня 2023 року включно https://forms.gle/zjQtrZoL3KXZ5hP18

Нагадаємо, у водосховищі на Полтавщині стався масовий мор риби та раків.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.

[ad_2]

Источник: 0532.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *