У Полтаві викрили діяльність підпільного швейного цеху, в якому виготовляли фальшиві брендові речі


У Полтаві викрили діяльність підпільного швейного цеху, в якому виготовляли фальшиві брендові речі (ВІДЕО)

Поліція Полтавщини на території обласного центру припинила діяльність підпільного швейного цеху, в якому з незаконним використанням логотипів відомих світових брендів виготовляли одяг, сумки та інші товари. Про це стало відомо 17 квітня  в пресслужбі Полтавської обласної прокуратури.

Під час обшуку цеху вилучено 25 швейних машинок, 6 станків для професійної вишивки, понад 1000 сумок і ременів, різноманітний одяг, тканину, нитки, фурнітуру, комп’ютерну техніку, чорнові записи тощо.

У Полтаві викрили діяльність підпільного швейного цеху, в якому виготовляли фальшиві брендові речіУ Полтаві викрили діяльність підпільного швейного цеху, в якому виготовляли фальшиві брендові речіУ Полтаві викрили діяльність підпільного швейного цеху, в якому виготовляли фальшиві брендові речіУ Полтаві викрили діяльність підпільного швейного цеху, в якому виготовляли фальшиві брендові речіУ Полтаві викрили діяльність підпільного швейного цеху, в якому виготовляли фальшиві брендові речі

Наразі до суду скеровано клопотання про накладення арешту на вказані речові докази.

У рамках досудового розслідування встановлюються особи, причетні до скоєння злочину.

За процесуального керівництва Полтавської обласної прокуратури слідчі дії за ч. 3 ст. 229 КК України (незаконне використання знаків для товарів і послуг, фірмового найменування, що завдало матеріальної шкоди в особливо великому розмірі) здійснюються детективами Територіального управління Бюро економічної безпеки у Полтавській області.

Нагадаємо, що у Полтаві поліцейські затримали харків’янина, який продавав наркотики.

Щоб стежити за актуальними новинами, підписуйтеся на наш Telegram.

Источник: 0532.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *