У Полтаві проведуть традиційний флешмоб «Живий тризуб»


У Полтаві проведуть традиційний флешмоб «Живий тризуб»

Наближається День незалежності. У програмі заходів – флешмоб “Живий Тризуб”. Його вже 11 рік поспіль організовує ВО “Свобода” та ВГО «Сокіл» . Відбувається захід на площі біля ОДА. Для багатьох полтавських родин це вже добра традиція. На флешмоб приходять з родичами та друзями.

Традиційне місце збору ‒ площа перед Полтавською обласною державною адміністрацією. Захід розпочнеться 24 серпня о 12:00.

Форма одягу ‒ вишиванка або біла футболка.

Вперше акцію «ЖИВИЙ ТРИЗУБ» у Полтаві організували у 2012 році. Тоді полтавці заявили про свою проукраїнську позицію в часи влади Януковича. Акція покликана продемонструвати, що Україна – єдина і неподільна держава, а також підтримати патріотичний дух військових, які зараз перебувають на Донбасі.

« Такі заходи допомагають об’єднати людей у боротьбі проти зовнішнього ворога – Московії. Попри виклики сучасності, жодні обставини не завадять українцям святкувати День незалежності України! Святкувати і пам’ятати про мільйони наших братів і сестер, які поклали свої життя на вівтар волі держави! Запрошуємо гостей та жителів міста взяти участь у заході!» – пишуть організатори.

Источник: 0532.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *