СБУ проводить обшуки у Полтавській міській раді: вже затримали низку чиновниківСБУ проводить обшуки у Полтавській міській раді: вже затримали низку чиновників
Саме зараз у будівлі Полтавської міської ради співробітники Служби безпеки України з Полтави та Києва, проводять обшук. Про це повідомляє інтернет-видання «Полтавщина».
Повідомляють, що наразі тривають слідчі дії у кабінеті начальника управління з питань містобудування та архітектури, головного архітектора Полтави Миколи Шевельова.

Попередньо відомо, що затримано голову фракції «За Майбутнє» у Полтавській міськраді Євгена Диканя. Окрім цього у справі фігурують інші посадові особи.
Зараз спецпризначенці та слідчі прийшли з обшуком й у кабінет міського голови Полтави Олександра Мамая.

Фото інтернет-видання "Полтавщина"
Також "Полтавщина" повідомляє:
"Наші джерела повідомили суть справи — начебто голова фракції «За Майбутнє» у Полтавській міськраді Євген Дикань вимагав у підприємця $5000 за видачу йому потрібних дозвільних документів від управління з питань містобудування та архітектури, яким керує головний архітектор Полтави Микола Шевельов.
Наразі Євген Дикань перебуває на другому поверсі Полтавської міськради. Журналістам він коротко повідомив, що йому не пояснили причину його офіційного затримання. Відомо, що фігурантам справи готують вручення підозр".
Наразі, це поки попередня інформація. Офіційну версію СБУ та інші подробиці повідомимо згодом.
Джерело: 0532.ua

Источник: 0532.ua

This allows for increased blood flow into your self-confidence from this source and a man's.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *