У Полтаві на перехресті Великорогізнянської та Героїв Крут зіткнулися "Запорожець" та Citroen


У Полтаві на перехресті Великорогізнянської та Героїв Крут зіткнулися "Запорожець" та Citroen (ФОТО, ВІДЕО)

21-го серпня у Полтаві на перехресті вулиць Великорогізнянська та Героїв Крут сталася аварія за участю двох автомобілів. Як розповіли нам працівники патрульної поліції, автомобіль  CitroenBerlingoрухався з боку Панянки і не виконав вимогу ПДР «Проїзд без зупинки заборонений». Після цього зіткнувся із «ЗАЗ-968-М». Обидва автомобілі у зіткненні отримали механічні ушкодження, а Berlingoпісля ДТП врізався у грушу.

У Полтаві на перехресті Великорогізнянської та Героїв Крут зіткнулися "Запорожець" та CitroenУ Полтаві на перехресті Великорогізнянської та Героїв Крут зіткнулися "Запорожець" та CitroenУ Полтаві на перехресті Великорогізнянської та Героїв Крут зіткнулися "Запорожець" та CitroenУ Полтаві на перехресті Великорогізнянської та Героїв Крут зіткнулися "Запорожець" та CitroenУ Полтаві на перехресті Великорогізнянської та Героїв Крут зіткнулися "Запорожець" та CitroenУ Полтаві на перехресті Великорогізнянської та Героїв Крут зіткнулися "Запорожець" та CitroenУ Полтаві на перехресті Великорогізнянської та Героїв Крут зіткнулися "Запорожець" та Citroen

Водія автомобіля Citroenта трьох його пасажирів госпіталізували до медичного закладу, аби встановити ступінь тяжкості отриманих ушкоджень. Водій автомобіля «ЗАЗ» у зіткненні не постраждав. Відео із місця події зняли наші кореспонденти.

Бажаєте отримувати найактуальніші новини Полтави та області у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Источник: 0532.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *