Автомобільні перевезення для клієнтів із будь-якими потребами

Якщо поринути у таємниці історії, можна зробити такий висновок. Вантажні перевезення існували задовго до нашого часу.

Історія розвитку галузі

Щойно винайшли колесо, приручили коней і придумали, як зробити віз, люди почали перевозити своє майно, їздили на базар торгувати, вирушали в далекі краї за товарами. Потім з’явилися залізничні колії, і доставкою між містами стали користуватися фінансисти, переправляючи в мішках гроші, золоті зливки та облігації.

Перевезти щось на відстань у сотню кілометрів і більше було небезпечно, адже поїзд іноді рухався безлюдною територією. Тому вантаж охороняв чоловік із рушницею, перебуваючи в одному з вагонів.

XXI століття: вантажні перевезення під контролем

Сьогодні все робиться більш цивілізовано та технічно досконало. Логістика дозволяє не тільки вибрати оптимальний за витратами та тривалістю маршрут, а й щодня відстежувати переміщення вантажівок.

Найчастіше потрібні автомобільні перевезення в межах кількох десятків кілометрів. Офісні та квартирні переїзди виконуються щодня. У другій половині весни додається виїзд на дачі. Щодо обслуговування торгових точок, то потреба перевезти продукцію виникає 1-5 разів на тиждень.

Транспортні послуги по столиці та передмісті

Що краще: самостійно все підготувати, запакувати, перевезти, розвантажити чи доручити таке клопітне заняття професіоналам? Ви заплатите гроші, але при цьому заощадите час. Доручите виконання завдання професіоналам і не станете нервувати в процесі їзди і навантаження-розвантаження. Також можна замовити послугу «вантажні перевезення під ключ», куди додається пакування та розміщення меблів у приміщенні. Відстань доставки визначається межею міста чи областю, транспортування здійснюється по буднях та вихідним, у запланований час доби. Залишаєте заявку, уточнюємо умови, підбираємо машину і виїжджаємо.

Автомобільні перевезення по місту та за його межами

Машини регулярно використовуються для:

— транспортування вантажів різного розміру та ваги;

— вивезення сміття після завершення ремонтно-будівельних робіт;

— організації мувінгу.

Вантажники підключаються до процесу на етапі упаковки меблів, обладнання для організації навантаження/вивантаження, занесення на поверх. Також вони можуть розкрутити меблі та зібрати їх на новому місці, винести папір, картонні коробки після розпакування.

У роботі «Давай Переїдемо» https://davay-pereedem.com використовуються маневрені одиниці, розраховані на завантаження 2-3 тонни ваги, і стійкі, габаритні авто, що здійснюють вантажні перевезення, здатні прийняти на борт до 20т за одну поїздку.

Мувінг, як невід’ємна частина сервісу, що надається

Вантажники дбайливо ставляться до чужого майна, вміють переміщати нестандартні меблі та техніку без використання ліфта. Сильні хлопці, вони легко впораються з меблями з великого офісу або 3-5-кімнатної квартири. Здатні без відпочинку укомплектувати великотоннажний автомобіль коробками з товаром.

Автомобільні перевезення вигідні тим, що ви даєте завдання та приймаєте готовий результат. Швидко, без ризиків, із гарантією!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *