Камінні топки від Dovre, особливості обладнання та важливі моменти про бренд

Незважаючи на те, що ми живемо в інтерактивний час, коли сучасні системи опалення можуть задовольнити будь-які побажання навіть найбільш вимогливих користувачів, каміни та топки мають високий попит. Більш того, вони стали трендом сьогодення, особливо у тих, що проживають у центральних та північних широтах. На сучасному ринку свою продукцію представляють багато виробників, та у число лідерів з попиту входять камінні топки від Dovre.

Що це за бренд та звідки?

Обираючи будь-які прилади, в тому числі опалення, користувачі в першу чергу цікавляться виробником (звідки він, як давно працює в конкретній галузі, яку має репутацію), бо все це гарантує якість не менш ніж сертифікати. Стосовно бренду Dovre можна взагалі не турбуватися.

Ця компанія була заснована ще в 1934 році в Норвегії, тому може вважатися перевіреною часом, бо за 90 років існування довела свою надійність. Вона з самого початку спеціалізувалася на виробництві печей та камінних топок, тому має найбагатший досвід в цій сфері. Те, що виробник родом з Норвегії – це теж плюс, бо це країна з дуже суворим кліматом, тому її мешканці краще за інших розуміються на потребах в період холодів. Компанія активно розвивається, модернізує обладнання, поєднуючи досвід і сучасні відкриття та розробки.

Основне виробництво протягом декількох десятиліть працює у Бельгії. Там розгорнуті великі потужності, використовуються інноваційні технології лиття чавуну, сучасне оснащення, а також забезпечується високий рівень контролю, що дозволяє гарантувати відповідність продукції європейським стандартам.

Камінні топки від Dovre, особливості обладнання та важливі моменти про бренд

Особливості продукції Dovre та як забезпечуються гарантії якості

Компанія пропонує багатий асортимент продукції, тут більш ніж 80 різноманітних моделей, переважно – це камінні топки, також є печі. Вони представлені на будь-який смак, мають різні форми, розміри, оформлення. Дизайн у кожній моделі зі своїми особливостями, тому кожен покупець легко підбере для себе в класичному стилі, традиційному норвезькому, сучасному чи в ретро-оформленні. Камінні топки Dovre мають різні потужності, працюють на різних видах палива, зроблені так, щоб гарантувати безпеку для користувачів та довкілля.

Вся продукція перед виходом до продажу має пройти тестування по декількох критеріях:

·перевірка на витривалість (прилад свідомо піддається перенавантаженню та перевіряють, чи зможе він працювати, якщо фахівці не будуть втручатися приблизно три тижні);

·перевірка на витримку температур (в цьому тесті визначають відстань від легкозаймистих речей, на якій обладнання може безпечно працювати);

·перевірка ефективності роботи та рівня ККД;

·екологічність та відповідність стандартам.

Якщо обрати продукцію від бренду Dovre, то можна бути на сто відсотків впевненим у тому, що вона прослужить довго, порадує якістю та функціональністю, доведе надійність, стійкість (як до механічних пошкоджень, так і до високих температур), а також безпеку.

Обираючи камінну топку від Dovre, звертають увагу на технічні характеристики, габарити виробу та відповідність діаметру димоходу, ряд переважних особливостей. В обладнанні відомого бренду все продумано до дрібниць для безпеки та комфорту: на дверцятах камінних топок система «холодна ручка», надійне облицювання та футерування вермикулітом, підвищеного рівня вогнетривкості скло, зручне бокове відкривання дверцят тощо. Компанія розвивається та використовує найкращі матеріали, інноваційні рішення, пропонує покращені моделі в стильному дизайні для затишку та комфорту в кожній оселі.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *