Ніжна естетика у жіночому гардеробі

Одяг – це свого роду зброя, за допомогою якої вона підкорює світ і дарує себе йому. Саме тому для кожної дівчини важливо знайти свій власний стиль та зрозуміти, як його зробити ще більш індивідуальним. Звичайно, можна віддавати перевагу класиці або романтизму або спортивним лукам у гардеробі, але жіночий одяг – це саме те, що кожна володарка підлаштовує під себе.

Саме естетика завершеності кожного аутфіту дозволяє дівчині дарувати оточуючим енергію, яку вона несе. Найчастіше подібного роду aesthetic це те, що ми називаємо жіночністю, ніжністю, легкістю і сексуальністю.

Обираємо власний стиль

Як змінити гардероб, щоб він був «скопійований» зі сторінок соціальних мереж селебрітіз або модного глянцю, а точно відображає саме ваш характер і внутрішній світ? Для початку обов’язково прислухайтеся до себе, своєї жіночої енергії та зверніть увагу на різні фактори, які надалі вплинуть на вибір: спосіб життя, сфера діяльності, кольоротип та тип фігури, вік та інше.

WsRwQMAA7NX5SXVHGmpY9Hydm66AABJx9LtdZ_ujX5PZ1ouoWLWc1PJr8Vn97SJgwCjoOgg8_5OoIvzjqf91PzvY283KelbU9xnflM-ncLAVyTro2rjbl8Z3BuaEwCe1Kk_ccIgf6IMIRZTazA

Сьогодні існує просто неймовірна кількість стилів у світі моди і краси і як тільки ви знайдете свій і зрозумієте, що вам ближче, скласти свій персональний гардероб з родзинкою більше не дасть складнощів. Класичний діловий стиль або популярний сьогодні кежуал, жіночий романтичний стиль або зручний спортивний, мілітарі, бохо, гламур або ретро стилі – обирайте те, в чому завжди почуватиметеся впевнено та привабливо в будь-якій ситуації.

Додаємо ніжної естетики в гардероб за допомогою кольору

Який би стиль одягу ви не вважали за кращий саме для себе, не варто забувати, що ви жінка, а значить, обов’язкова умова для складання різних луків – надати їм ніжності та естетики. Стилісти пропонують ідеальний прийом, за допомогою якого це можна досягти в будь-якому стилі одягу – гра з кольором.

Шляхетні естетичні жіночі відтінки, які точно повинні переважати – світлі та пастельні кольори. Саме вони задають настрій у образі, наповнюють його теплом та затишком, романтикою та жіночністю.

uZz-7_VZbCjL8Xv37ZIQgMgY5dWzFbxAfEKYW4FZ92E1bFdAgc1xlDOcMN3ACly-n0pYbFry04bFe3O57q9Xhy8jj0RJxpH78XPcJroJYOveKngNDzOBlJCDwKJ_tNeEYkt0BfOYmgvLhBMong

Світла гамма в гардеробі в нинішньому літньому сезоні точно повинна бути у кожної дівчини. Що стосується трендів, то сьогодні стилісти пропонують зупинити свій вибір на комбінезоні, сарафані або сукні пастельних тонів.

Оригінальності та ще більшої естетики кожному образу надають іміджеві аксесуари. До речі, тут, навпаки, варто приділити увагу яскравим акцентним речам. Це можуть бути прикраси, або окуляри, сумки, хустки, головні убори і т.д. Ідеальне комбінування ніжних жіночих речей із вкрапленням яскравих плям дозволить скласти стильний, трендовий та індивідуальний образ із жіночою енергетикою, від якого просто неможливо відірвати погляд.

І не забувайте про найважливіше: незалежно від того, що ви одягаєте кожен день – найголовнішим аксесуаром, звичайно ж, є ваші хода, постава, посмішка та блиск в очах. Будьте ніжні, красиві та жіночі щодня!

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *