Переваги протруювання насіння

Фермери використовують вирощене насіння для отримання врожаю наступного сезону. Насіння, що зазнало процесу протруювання https://lvivagromash.com/protruiuvachi показує кращу врожайність. У процесі протруювання насіння обробляється фосфором, який сприяє проростанню та швидшій появі сходів. Фосфор є життєво важливим інгредієнтом у розвитку коренів і призводить до швидшого появу сходів. Ще однією перевагою протруювання насіння є додаткова допомога рослині у боротьбі зі стресовими факторами, що впливають на розвиток рослини. Читайте далі щоб дізнатися, чому протруювання насіння допомагає рослині протистояти стресовим факторам та хворобам.

Поживна користь від протруювання насіння

Не лише рання поява сходів та енергійний урожай є кінцевим продуктом протруювання насіння. Ще одна важлива складова протруювання – це захисна користь для рослин. У реальному світі насіння піддається впливу багатьох хвороб, які можуть вплинути на загальне зростання врожаю або, в гіршому випадку, призвести до загибелі врожаю.

Один із найбільших факторів, який може вплинути на здоров’я врожаю, – це коливання температури. У світі глобального потепління влітку температура може підніматися вище за норму, а взимку опускатися нижче за норму. Таке коливання температури може вплинути на зростання врожаю. Коли насіння проходить процес протруювання, воно може прорости та перетворитися на здоровий урожай навіть у несприятливих умовах.

Нижче наведено мінімальну температуру для проростання насіння деяких культур:

  • Пшениця потребує 4ºC
  • Ячмінь потребує 3ºC
  • Кукурудза потребує 10ºC
  • Соняшник потребує 6ºC
  • Овес потребує 5ºC

Інші істотні переваги підживлення посівів

Коли ви інвестуєте у висококласний протруювач насіння, ви можете розраховувати на меншу ймовірність млявості посівів. При сильному старті насіння має більше можливостей для отримання кращого результату.

Менше шансів зараження

Оскільки насіння рівномірно покривається такими препаратами, як фосфор та іншими добавками, те, що не вистачає у ґрунті, розподіляється нерівномірно. Нерівномірний розподіл життєво важливих поживних речовин залишає двері відчиненими для більшої ймовірності інфекцій.

Різне насіння обробляється по-різному

У роботі з насінням немає універсальної методики. Розуміючи потреби насіння та культур, а також те, чого не вистачає ґрунту в природних умовах, протруювач насіння працює з насінням відповідним чином.

Таким чином, з нашого обговорення можна дійти висновку, що процес протруювання насіння необхідний для процвітання врожаю. Процес протруювання насіння зводить до мінімуму можливість зараження, неврожаю та інших стресових факторів. Крім того, він допомагає фермеру отримати максимальну користь з вирощеного ним насіння.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *