Полтавська "Ворскла" вдома не змогла обіграти одеський "Чорноморець"

[ad_1]

Полтавська "Ворскла" вдома не змогла обіграти одеський "Чорноморець"

1-го листопада у рамках 13-го туру чемпіонату України із футболу полтавська «Ворскла» вдома приймає одеський «Чорноморець». Головна втрата господарів перед цим матчем – дискваліфікація лідера команди Олів’є Тілля, який отримав дві «жовтих» картки у грі із донецьким «Шахтарем». Також у запасі залишається капітан «ворсклян» Володимир Чеснаков, який щойно відновився після коронавірусу. У якості капітана «Ворсклу» на гру виводить Руслан Степанюк. Перед початком гри футболісти та уболівальники вшановують пам’ять президента «Ворскли» Олега Бабаєва. Гравці полтавської команди на його честь виходять у футболках із портретом Бабаєва.

Полтавська "Ворскла" вдома не змогла обіграти одеський "Чорноморець"Полтавська "Ворскла" вдома не змогла обіграти одеський "Чорноморець"Полтавська "Ворскла" вдома не змогла обіграти одеський "Чорноморець"Полтавська "Ворскла" вдома не змогла обіграти одеський "Чорноморець"Полтавська "Ворскла" вдома не змогла обіграти одеський "Чорноморець"Полтавська "Ворскла" вдома не змогла обіграти одеський "Чорноморець"

Полтавським футболістам конче необхідно вигравати, адже і «Зоря», і «Дніпро» вже перемогли у своїх поєдинках і обійшлися «ворсклян» у турнірній таблиці. Щоб знову повернутися на третє місце, «Ворсклі» потрібна лише перемога.

Полтавська "Ворскла" вдома не змогла обіграти одеський "Чорноморець"

Полтавська "Ворскла" вдома не змогла обіграти одеський "Чорноморець"

Втім, у першому таймі відзначитися у воротах гостей не вдається. Хоча чудові нагоди мають Рангел (двічі ударом головою не влучив у ворота) та Степанюк (двічі після його ударів м’яч влучає у стійку).

Полтавська "Ворскла" вдома не змогла обіграти одеський "Чорноморець"Полтавська "Ворскла" вдома не змогла обіграти одеський "Чорноморець"Полтавська "Ворскла" вдома не змогла обіграти одеський "Чорноморець"Полтавська "Ворскла" вдома не змогла обіграти одеський "Чорноморець"Полтавська "Ворскла" вдома не змогла обіграти одеський "Чорноморець"

У другому таймі «Ворскла» продовжила тиск на ворота суперників, проте до реальних моментів довгий час справа не доходила. В кінці гри двічі по воротах суперника пробивав Тамм, ще одну нагоду змарнував Степанюк, але розпечатати ворота гостей так і не вдалося — 0:0. І «Ворскла» тепер поділяє із «Дніпром» четверте та п’яте місце у турнірній таблиці.

Не забувайте, що стежити за найцікавішими новинами зручніше через наш Telegram

[ad_2]

Источник: 0532.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *