Полтавська "Ворскла" вдома впевнено перемогла "Металіст-1925"

[ad_1]

20-го серпня у рамках 5-го туру чемпіонату України з футболу полтавська «Ворскла» вдома приймала харківський «Металіст-1925».

Полтавська "Ворскла" вдома впевнено перемогла "Металіст-1925", фото-1

Перед початком гри над Полтавою пішов дощ, який, втім, не розігнав відданих уболівальників полтавської команди.

Полтавська "Ворскла" вдома впевнено перемогла "Металіст-1925", фото-2

Гравці «Ворскли» віддячили фанатам результативною та ефективною грою. У першому таймі на 41-ій хвилині після подачі із лівого флангу капітан «ворсклян» Володимир Чеснаков точним ударом відкрив рахунок у грі — 1:0!

Полтавська "Ворскла" вдома впевнено перемогла "Металіст-1925", фото-3
Полтавська "Ворскла" вдома впевнено перемогла "Металіст-1925", фото-4

У другому таймі на 55-ій хвилині після проходу Олександра Скляра гравець «Металіста» Євген Ткачук зрізав м’яч до власних воріт — 2:0!

Полтавська "Ворскла" вдома впевнено перемогла "Металіст-1925", фото-5

Таким чином «Ворскла» одержала третю перемогу у п’яти матчах чемпіонату і тимчасово піднялася на другу сходинку турнірної таблиці.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що гравця «Ворскли» викликали до збірної Малі.

Бажаєте отримувати найактуальніші новини Полтави та області у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram