Полтавський плавець Олексій Вірченко виборов «срібло» на Паралімпійських іграх

[ad_1]

На Паралімпіаді-2020 у Токіо український плавець Олексій Вірченко у класі S13 здобув срібну медаль.

Вірченко фінішував другим у фінальному запливі батерфляєм на 100 метрів. У цьому запливі Кирило Геращенко став восьмим.

Олександр — дворазовий бронзовий призер чемпіонату світу на дистанціях 100 метрів на спині та батерфляєм. Ткож, як повідомляє Суспільне, він Чемпіон Європи в естафеті 4х100 метрів. Також у його активі дві срібні та дві бронзові медалі континентальної першості.

Паралімпіада в Токіо є дебютною для Вірченка.

Вірченко має порушення зору та виступає в паралімпійській категорії S13, до якої належать спортсмени з сильним порушенням зору.