Полтавський спортсмен виборов «бронзу» на Параолімпіаді у Токіо

[ad_1]

У Токіо тривають Параолімпійські ігри 2020. Українська збірна не перестає дивувати, ставити світові рекорди та виборювати медалі.

Сьогодні, два українських плавці здобули медалі на дистанції 50 метрів вільним стилем (клас — S7). Один з них – 27-річий полтавець Євгеній Богодайко, який завоював бронзову медаль із часом 27.99 секунди.

Євгеній поступився іншому українцю Андрію Трусову, який приплив перший з часом 27.43 секунди і здобув «золото» та колумбійцю Карлосу Данієлю Серрато Запате, який отримав «срібло» з часом 27.84 секунди.

Це друга медаль для Богодайка на Паралімпіаді в Токіо. 28 серпня він здобув «золото»на дистанції 100 метрів брасом.

Полтавській плавець Євгеній Богодайко — семиразовий Паралімпійський чемпіон та 15-разовий призер Паралімпіад.

Наразі Україна здобула 62 медалі на Параолімпійських Іграх 2020 у Токіо і знаходиться на 5 місці у медальному заліку. Лідирує Китай із результатом у 128 медалей.

Нагадаємо, раніше полтавські плавці Олексій Вірченко та Денис Остапченко принесли Україні медалі на Параолімпійських Іграх.

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram