22 серпня на Полтавщині відбудеться спортивний захід Еко формату BulanoveEcoTrail


 22 серпня на Полтавщині відбудеться спортивний захід Еко формату BulanoveEcoTrail

Bulanove EcoTrail – спортивний захід нового формату, що окрім трейлового бігу має у собі й екологічну складову.

Ідея належить засновнику команди Power Space Team (яка і є, власне, організатором забігу в Буланово) Дмитру Геращенку.

Дмитро давно мріяв створювати концептуальні і змістовні речі, які б не лише були орієнтовані на перемогу і спорт як такий, а й спонукали людей мислити, дивитися на світ глибше і ширше і бути йому корисним.

Bulanove EcoTrail – відбудеться 22 серпня у с. Буланове, «місці сили» на Полтавщині.

Участь можуть взяти всі охочі (діти лише під відповідальність батьків та у старті «екомиля»).

Загалом, захід розрахований на 200 учасників і пройде під девізом «Живи еко».

СПОРТИВНА СКЛАДОВА ЗАХОДУ:

Усі охочі протягом липня мали змогу зареєструватися для участі в трейлі, обравши одну зі спортивних дисциплін.

Біг: Екомиля (1,6 км), на дистанції 9 та 25 кілометрів.

Скандинавська ходьба (дистанція 5 км)

Велозаїзд пересічною місцевістю (дистанція 25 км)

Заплив на байдарках (9 км)

Утім, змагань між учасниками в форматі Bulanove EcoTrail не буде. Бо переможцями стануть всі, хто завершить дистанцію. Час не фіксується. Завдання кожного: отримати позитивну емоцію від фізичної активності, корисно провести час з однодумцями, насолодитися природою і знати, що зробив свій внесок у збереження природи і популяризацію екоцінностей у суспільстві.

 22 серпня на Полтавщині відбудеться спортивний захід Еко формату BulanoveEcoTrail, фото-1

ЕКОЛОГІЧНА СКЛАДОВА:

Саме екологічний формат – родзинка трейлу. Стартові пакети учасників будуть виготовлені з опалого листя. Їх організатори замовили безпосередньо у винахідника Валентина Фречки.

Кожен із фінішерів отримає «живу медаль» (яка саме вона буде – поки тримають у таємниці). Відомо лишень – що теж виготовлена з виключно природних матеріалів.

Стартово-фінішна арка трейлу – теж жива. І буде уособленням взагалі сили та міці як природи, так і людини, як частини природи.

Вперше на Полтавщині в рамках трейлу буде випробувано формат ZERO CUP. Апробований нещодавно у Львові і давно й міцно “прописаний” у систему цінностей європейців. Суть в тому, що воду чи інші напої, а також їжу, учасники зможуть взяти або у свій багаторазовий посуд, або ж у посуд організаторів, лишивши за нього заставну вартість.

Потім посуд можна буде повернути і забрати свої гроші. Одноразового посуду не буде на заході взагалі.

Також «фішкою» трейлу буде подарунок учасникам від Корпорації «Ранок» – книги з переробленого тетрапаку. Натомість, від учасників для видавництва прямо на заході будуть збирати багатошарове пакування. Варто сказати, що у «Ранку» є установка для переробки тетрапаку на якісний папір для книжок. Але сировину для неї воно закуповує за кордоном, бо українські збирачі вторсировини зовсім не охоче відсортовують тетрапак.

У стартовий пакет учасників входить також саджанець дерева. У жовтні місяці усі, хто брав участь у забігу/вело/запливі зможуть долучитися до колективної висадки саду на території Щербанівської громади. Це буде також подяка природі, що витримала спортсменів.

Тобто – захід не завершується фінішем, а лише починається. Адже його продовженням стане закладений у с. Буланове сад, куди зможуть приїхати всі охочі: відпочити, посмакувати яблуками й грушами, і просто милуватися й розповідати, що це ми створили разом.

І це ще не все. Задум організаторів – долучити максимальну кількість людей до реалізації екологічної ініціативи. Тобто якщо ви не хочете рухатись (бігти/веслувати/їхати на вело), приїздіть просто поспілкуватися з авторами екологічних винаходів, привозьте тетрапак для «Ранку», чи замовте кілька саджанців для спільного саду. І ми точно будемо на одній хвилі!

 22 серпня на Полтавщині відбудеться спортивний захід Еко формату BulanoveEcoTrail, фото-2

Програма заходу:

07:00 – початок видачі стартових пакетів

10:00 – відкриття заходу

10:20 – брифінг

11:00 – старт вело дистанції 25 км

11:10 – старт бігової дистанції 25 км

11:20 – старт бігової дистанції 9 км

11:30 – старт запливу на байдарках 9 км

11.40 – старт скандинавської ходьби на 5 км

12:30 – старт дистанції «Еко миля»

15:50 – закриття бігових дистанцій, дистанції скандинавської ходьби, вело дистанції та дистанції запливу на байдарках

16:00 – закриття заходу

Організатори забігу – команда Power space team: https://mypower.space/. Їхня мета – за допомогою трейлів та інших спортивних активностей відкривати для їхніх учасників місця сили в Україні, створювати простори, де «вирівнюються спини», сприяти здоровому та активному способу життя, поширювати ідеї підтримки, самоорозвитку, небайдужості, екосвідомості, дбайливого ставлення до навколишнього світу, людей і себе самого.

Варто зазначити, що в організацію та підготовку включилося чимало підприємств Полтавщини та України, не залишилася осторонь і Щербанівська громада.

Партнери заходу: мережа соціальних магазинів «Аврора», Корпорація «Ранок», ТОВ «Полтава-Сад», Полтавська асоціація бізнесу, Комбінат виробничих підприємств, OnTopExtreme, Полтавський обласний центр національно-патріотичного виховання, «Велоцентр», «Регата-Клаб», Re Leaf, Федерація скандинавської ходьби, ISOCompany, «Полтавські галушки», «АКВА», «Полтава-СКІ».

Читайте також:4-5 вересня в Опішнянській територіальній громаді, що на Полтавщині, відбудеться культурно-гастрономічний фестиваль «Опішня СливаФЕСТ»

Источник: 0532.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *