22 серпня полтавців запрошують на спортивний захід еко формату


22 серпня полтавців запрошують на спортивний захід еко формату

Часть можуть взяти усі охочі

Bulanove Eco Trail – спортивний захід нового формату, що окрім трейлового бігу має у собі й екологічну складову.

Ідея належить засновнику команди Power Space Team (яка і є, власне, організатором забігу в Буланово) Дмитру Геращенку.

Дмитро давно мріяв створювати концептуальні і змістовні речі, які б не лише були орієнтовані на перемогу і спорт як такий, а й спонукали людей мислити, дивитися на світ глибше і ширше і бути йому корисним.

BulanoveEcoTrail – відбудеться 22 серпня у с. Буланове, «місці сили» на Полтавщині.

Участь можуть взяти всі охочі (діти лише під відповідальність батьків та у старті «екомиля»).

СПОРТИВНА СКЛАДОВА ЗАХОДУ:

Реєстрація відкрита на такі дистанції:

Біг:

– Екомиля (1,6 км) – 100 грн.

– 9 км – 490 грн.

– 24 км – 540 грн.

Скандинавська ходьба – 200 грн.

Велозаїзд (24 км) – 540 грн.

Заплив на байдарках (9 км) – 880 грн/учасник

Також організатори запрошують взяти участь у всіх етапах треплу команди від організацій/навчальних колективів тощо. Для команд від 10 учасників на біг та вело діє ЗНИЖКА!

Посилання для реєстрації :

https://mypower.space/bulanove-eco-trail/

ЕКОЛОГІЧНА СКЛАДОВА:

Саме екологічний формат – родзинка треплу. Стартові пакети учасників будуть виготовлені з опалого листя. Їх організатори замовили безпосередньо у винахідника Валентина Фречки (RE-leaf PAPER).

Кожен із фінішерів отримає «живу медаль» (яка саме вона буде – поки тримають у таємниці). Відомо лишень – що теж виготовлена з виключно природніх матеріалів.

Вперше на Полтавщині в рамках трейлу буде випробувано формат ZERO CUP. Апробований нещодавно у Львові і давно й міцно “прописаний” у систему цінностей європейців. Суть в тому, що воду чи інші напої, а також їжу, учасники зможуть взяти або у свій багаторазовий посуд, або ж у посуд організаторів, лишивши за нього заставну вартість.

Потім посуд можна буде повернути і забрати свої гроші. Одноразового посуду не буде на заході взагалі.

Також «фішкою» треплу буде подарунок учасникам від Корпорації «Ранок» – книги з переробленого тетрапаку. Натомість, від учасників для видавництва прямо на заході будуть збирати багатошарове пакування. Варто сказати, що у «Ранку» є установка для переробки тетрапаку на якісний папір для книжок. Але сировину для неї воно закуповує за кордоном, бо українські збирачі втор сировини зовсім не охоче відсортовують тетрапак.

У стартовий пакет учасників входить також саджанець дерева. У жовтні місяці усі, хто брав участь у забігу/вело/запливі зможуть долучитися до колективної висадки саду на території Щербанівської громади. Це буде також подяка природі, що витримала спортсменів))).

Варто зазначити, що в організацію та підготовку включилося чимало підприємств Полтавщини, не залишилася осторонь і Щербанівська громада. Стежте за ФБ сторінкою заходу.Вже зовсім скоро там оприлюднять повну програму заходу:

https://www.facebook.com/UAPowerSpaceTeam

Читайте також:4-5 вересня в Опішнянській територіальній громаді, що на Полтавщині, відбудеться культурно-гастрономічний фестиваль «Опішня СливаФЕСТ».

Читайте також: Що цікавого приготував цьогорічний Сорочинський ярмарок: з’явилася програма

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Источник: 0532.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *