Чи заселятимуть до гуртожитків невакцинованих студентів?


Чи заселятимуть до гуртожитків невакцинованих студентів?

Як наголосили у Міністерстві освіти України, невакциновані студенти можуть безперешкодно заселятися у гуртожитки. Адже наразі немає жодних документів чи вимог щодо обов’язкової вакцинації студентів. Про це повідомляє Канал 24.

Міністр освіти Сергій Шкарлет зазначив, що наразі немає жодних норм чи вимог, згідно з якими поселення у гуртожитки можливе лише для вакцинованих осіб.

Також очільник МОН зауважив, що більшість студентів уже досягли 18-річного віку, тому вони можуть самостійно вакцинуватися. Проте змушувати їх до цього чи забороняти поселенення – не будуть.

«Не може бути такого, це порушення прав. Ані нормативних документів, ані вимог немає. Це право на приватне помешкання, і воно жодним утискам не підлягає», – повідомив Шкарлет.

Але, як запевнив міністр освіти, якщо більшість студентів вакцинується, то у вишах колективний імунітет можна сформувати швидше, ніж у школах.

Чи буде у вишах дистанційне навчання?

Сергій Шкарлет зауважив, що університети автономні і вже багато років практикують дистанційне навчання. Тому вони можуть на свій розсуд розв’язувати питання щодо організації освітнього процесу. Тобто рішення про очне чи дистанційне навчання – повністю на вишах.

Нагадаємо, Уряд видав постанову, що навчальні заклади, у яких вакциновано понад 80% освітян, можуть працювати, навіть якщо регіон перейде в жовту, помаранчеву чи навіть червону зону карантину.

Читайте також: Скільки коштує зібрати дитину до школи: ціни на канцелярію та шкільну форму у Полтаві

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Источник: 0532.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *