Чи згодні українці на територіальні поступки заради миру?


Чи згодні українці на територіальні поступки заради миру?

В усіх регіонах України абсолютна більшість населення проти будь-яких територіальних поступок. Для 84% українців якісь територіальні поступки неприпустимі. Такі дані опублікували в ІА «УНІАН» з посиланням на Київський міжнародний інститут соціології.

«Лише 10% вважають, що для досягнення миру та збереження незалежності можна відмовитись від деяких територій. У порівнянні з травнем настрої населення практично не змінилися. В усіх регіонах України абсолютна більшість населення проти будь-яких територіальних поступок.

Навіть серед жителів сходу, де зараз ведуться інтенсивні бої 77% проти поступок (готові на поступки – лише 16%), а серед жителів півдня – 82% проти поступок (готові лише 10%).

Доцільно звернути увагу, що в період з травня по липень на сході з 68% до 77% побільшало тих, хто проти будь-яких поступок»,- зазначено в результатах дослідження.

Опитування проведено протягом 6-20 липня методом телефонних інтерв’ю із використанням комп’ютера на основі випадкової вибірки мобільних телефонних номерів. Опитано 2000 респондентів віком від 18 років, які мешкають у всіх регіонах України.

Источник: 0532.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *