Cтартувала третя хвиля навчання кандидатів у експерти з проведення інституційних аудитів шкіл


Cтартувала третя хвиля навчання кандидатів у експерти з проведення інституційних аудитів шкіл

516 кандидатів у експерти з проведення інституційних аудитів у закладах загальної середньої освіти зареєстровано в Полтавській області.

Головна ціль інституційного аудиту — допомогти школам стати більш якісними, сформувати та підтримувати культуру якості освіти, що ґрунтується на прозорості та партнерстві учасників освітнього процесу. Підготовлені в 2020-2021 роках експерти брали участь в 16-ти інституційних аудитах, зокрема вивчали освітні процеси в школах Полтавщини: спостерігали за навчальними заняттями та освітнім середовищем.

Цьогоріч 65 педагогічних працівників (учителів, директорів та заступників директорів шкіл, консультантів центрів професійного розвитку педагогічних працівників) відібрано для відповідної фахової підготовки. Навчання здійснює управління Державної служби якості освіти у Полтавській області спільно з проєктом із забезпечення якості освіти (SURGe) та Полтавським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти імені М.В. Остроградського.

«Співпраця з експертними спільнотами — одна з головних ланок у розбудові якісної освіти. Наші експерти із сертифікації та інституційного аудиту — це основа, на яку ми чималою мірою покладаємося в роботі», — наголосив у своєму вітальному слові Іван Юрійчук, тимчасово виконуючий обов’язки Голови Державної служби якості освіти України, на стартовому занятті.

Підготовка експертів спрямована на:

— отримання спеціальних знань та вмінь з питань проведення інституційного аудиту й інтерпретації його результатів;

— розвиток умінь щодо розбудови та розвитку внутрішньої системи забезпечення якості освіти з урахуванням особливостей освітньої діяльності школи.

Навчання триватиме протягом лютого-квітня 2022 року.

Інформацію підготувала Наталія Корягіна, начальниця відділу роботи з експертами та сертифікації Управління Державної служби якості освіти у Полтавській області, кандидатка педагогічних наук. 

У Полтаві набрала необхідну кількість голосів петиція за вимкнення газу на Вічному вогні

Источник: 0532.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *