На Полтавщині поставили пам'ятник найстаршому сміттєвозу


На Полтавщині поставили пам'ятник найстаршому сміттєвозу

У Кременчуці напередодні Дня автомобіліста та дорожника на території КП «КАТП – 1628» відкрито пам’ятний знак одному з найстаріших автомобілів-сміттєвозів, який працював у місті з 1962 року. Міський голова Віталій Малецький зазначив, що сьогоднішню подію без перебільшення можна вважати історичною, бо пов’язана вона з увічненням пам’яті одного з перших зразків комунальної техніки ГАЗ – 51, якою розпочали прибирати місто ще в 50-ті роки минулого сторіччя. Даний автомобіль є справжньою легендою Кременчука та КП «КАТП 1628», адже протягом майже 60 років працював на благо міста. Наразі автомобільний парк підприємства складається з більш сучасної комунальної спецтехніки, яка набагато функціональніша та пристосована для виконання різних видів робіт.

Міський голова наголосив, що міська влада і надалі робитиме все для того, аби комунальні служби Кременчука були забезпечені новітніми зразками технічних засобів, мали можливість виконувати свою роботу оперативно, якісно, тим самим підвищувати рівень комфорту міста. А зразок старого сміттєвоза залишатиметься в пам’яті комунальників і кременчужан символом того, з чого розпочинався благоустрій Кременчука.

Керівник міста висловив подяку усім працівникам КП «КАТП 1628» за відповідальне ставлення до роботи та бережливе відношення до техніки, на якій вони працюють. З нагоди Дня автомобіліста та дорожника міський голова Віталій Малецький вручив грамоти та подяки представникам автотранспортного підприємства КАТП – 1628. Перший таку відзнаку отримав Володимир Горлаченко – водій історичного автомобіля ГАЗ – 51.

Читайте також: У Полтаві триває феєричне дійство – чемпіонат України з бодібілдингу та фітнесу

Источник: 0532.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *