«На Полтавщині запровадили нові соцвиплати й виділили фінансову підтримку для родин загиблих і постраждалих в «Амсторі»


«На Полтавщині запровадили нові соцвиплати й виділили фінансову підтримку для родин загиблих і постраждалих в «Амсторі»

Упровадження нових соціальних виплат для захисників і жителів області, які постраждали від війни – такі ініціативи Полтавської ОВА затвердили сьогодні, 26 липня, на 14 позачерговій сесії обласної ради 8 скликання. Про це повідомив начальник Полтавської обласної військової адміністрації Дмитро Лунін.

«У Полтавській області запроваджують нові соцвиплати для наших захисників і жителів, які постраждали від війни. Сьогодні депутати обласної ради підтримали цю ініціативу. По-перше, ідеться про допомогу військовим, які отримали поранення, контузію чи каліцтво під час захисту країни, у розмірі до 20 тис. грн. Кошти спрямують на реабілітацію. По-друге, допомогу сім’ям загиблих і постраждалих цивільних унаслідок авіаударів, збройних нападів під час війни – 50 тис. грн допомоги родинам загиблих. Також передбачено допомогу пораненим цивільним особам, розмір якої буде залежати від ступеня отриманих ушкоджень, – зауважив Дмитро Лунін. – Підтримуємо наших людей! Слава Україні!».

Найближчим часом такі виплати зможуть отримати, в тому числі, й жителі Кременчука, де 27 червня відбувся ракетний обстріл торгового центру «Амстор».

За його словами, область також продовжує фінансово підтримувати родини загиблих захисників і надає сімʼям по 50 тис. грн допомоги, а дітям загиблих Героїв – щомісячну грошову допомогу.

Проєкт «Діємо для здоров’я надав медичну допомогу жителям Полтавщини»

Источник: 0532.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *