«Новий локдаун можливий у листопаді», – Головний санітарний лікар

Головний санітарний лікар Ігор Кузін говорить, що в Україні новий локдаун можуть оголосити вже у листопаді – бо вже зараз йдеться про погіршення ситуації з коронавірусом в Україні.

“Найближчим часом Україна вийде із зеленої зони. Ми будемо змушені запровадити жовту, де, наприклад, будуть більш жорсткі обмеження щодо відвідування масових заходів або спортзалів”, – зазначив Кузін. Він додав, що поки якоїсь конкретної цифри, при якій в Україні можуть запровадити локдаун, немає.За його словами говорити про червоний рівень небезпеки можна не раніше листопада.

А що у Полтаві та області?

За добу на Полтавщині виявили 3 випадки COVID-19, одна людина померла – у Кобеляцькому районі. Про це повідомили у Полтавській ОДА.

З початку карантину на Полтавщині діагностували 79335 випадки захворювання на COVID-19.Одужали 76803 жителя області, продовжують лікування 644 людини.

У Полтаві ж Департамент охорони здоров’я Полтавської міської ради повідомляє: за минулу добу у Полтаві зафіксовано 2 нових підтверджених випадки COVID-19. З початку карантину підтверджено 29067 випадків та 28354 полтавця успішно одужав. За останню добу одужало 0 осіб. За час епідемії 537 людей померли. За останню добу – 0.

Читайте також:  У МОЗ оприлюднили критерії переходу на дистанційну освіту для закладів освіти

Источник: 0532.ua

Doctor. It also have sexual arousal, the penis cialis 80 mg dosage varies with factors.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *