Полтавські спортсмени виставили на аукціон медалі із Паралімпійських та Всесвітніх ігор, щоб допомогти переселенцям та ЗСУ


   Полтавські спортсмени виставили на аукціон медалі із Паралімпійських та Всесвітніх ігор, щоб допомогти переселенцям та ЗСУ

Спортсмени із Полтавщини Євгеній Богодайко та Олег Приймачов виставили на аукціон свої золоті медалі із Паралімпійських ігор-2020 та Всесвітніх ігор-2017. Отримані гроші спортсмени планують направити на потреби переселенців та ЗСУ. Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook.

Нагадаємо, Євгеній Богодайко здобув «золото» на Паралімпіаді-2020 у Токіо у змаганнях із плавання. Його медаль виставлена на аукціон «ПаріМатч». Золоту медаль Олега Приймачова із Всесвітній ігор-2017 вже викупили у Полтаві за 20 тисяч гривень.

Наші хлопці, які представляють Полтавщину на змаганнях, доводять, що звання чемпіона – це не медалі, це стан душі, характер і міць, – написав Лунін.

Раніше ми розповідали, що у Полтаві створюють унікальні стікери, кошти із продажу яких направляють на потреби ЗСУ.

Щоб оперативно стежити  за перевіреними новинами підписуйтеся на наш Telegram. Разом тримаємо інформаційну оборону. Україна переможе!

Источник: 0532.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *