Полтавську політехніку визнали найкращим полтавським багатопрофільним університетом


Полтавську політехніку визнали найкращим полтавським багатопрофільним університетом

На інформаційному ресурсі «Освіта.ua» оприлюднили рейтинг закладів вищої освіти Полтави та Полтавщини у консолідованому рейтингу закладів вищої освіти України 2022 року. Лідерські позиції у рейтингу зайняли Полтавський державний медичний університет та Полтавська політехніка. Обидва заклади входять до ТОП-55 найкращих університетів України. Такий рейтинг є надзвичайно важливим для вступників та є відображенням науково-освітнього потенціалу університету.

У консолідовану рейтингу закладів вищої освіти України у 2022 році «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» посіла перше місце серед багатопрофільних університетів Полтавської області.

Полтавську політехніку визнали найкращим полтавським багатопрофільним університетом

А Полтавський державний медичний університет став першим у рейтингу закладів вищої освіти Полтавщини.

Наука і освіта попри війну – наше гасло, і я дякую колективу Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» за самовіддану працю і вагомі досягнення. Ми пропонуємо вступникам, які не пов’язують своє життя з медициною, великий вибір спеціальностей (майже 100!), найсучасніші умови навчання і великі можливості. Університет, в якому 200-річні традиції поєднані з сучасністю! Пишаємось тим, що прославляємо Полтавщину в науково-освітній сфері і продовжуємо розвивати вищу освіту України. Наше відповідальне завдання – підготувати фахівців, які розвинуть економіку держави, відбудують інфраструктуру і зміцнять імідж України як інноваційної, високотехнологічної країни. Разом відбудуємо Україну, забезпечимо енергетичну незалежність, економічну безпеку та фінансову стабільність! Запрошуємо на навчання до високорейтингового, класичного університету – Національного університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка»!» – прокоментував рейтинг ректор, професор Володимир Онищенко.

Нагадаємо, раніше Полтавська політехніка увійшла до Програми підтримки, анонсованої Борисом Джонсоном.

Також у квітні «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» підписала договір про співробітництво в умовах воєнного стану із Каразінським університетом.

Источник: 0532.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *