Сертифікація-2023 охоплюватиме вчителів початкових класів, математики, української мови та літератури


Сертифікація-2023 охоплюватиме вчителів початкових класів, математики, української мови та літератури

175 вчителів початкових класів Полтавської області успішно пройшли сертифікацію протягом 2019-2022 рр., довіра до якої щороку зростає — підсумували на круглому столі «Сертифікація вчителів: нові можливості професійного зростання», який організовано управлінням Державної служби якості освіти у Полтавській області 19-го січня 2023 року.

У заході взяли участь педагоги — експерти із сертифікації, керівництво Полтавської обласної ради, Полтавського університету економіки і торгівлі.

Освітяни під час війни проявляють героїзм. Навіть попри складні умови воєнного часу — періодичну відсутністю світла, перебої з доступом до Інтернету, важкий психоемоційний стан — експерти-педагоги діяли й надихали учителів.

2022 року 67 експертів Полтавської області вивчали практичний досвід роботи учасників сертифікації з різних регіонів України. 26 освітян відзначено почесними грамотами, грамотами та подяками Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавської обласної ради, Полтавської міської ради.

Так, за ініціативи Державної служби якості освіти України, Олександр Лемешко, перший заступник голови Полтавської обласної ради, Олексій Нестуля, ректор Полтавського університету економіки і торгівлі, Юрій Кращенко, начальник управління Державної служби якості освіти у Полтавській області, вручили відзнаки за значний внесок у сертифікацію педагогічних працівників та активну участь у реалізації реформи «Нова українська школа» експертам із сертифікації.

Нагадаємо, із запровадженням сертифікації вчителі отримали можливість ділитися своїми напрацюваннями, а також зростати у кваліфікації та професії. Адже, успішна сертифікація є підставою для присвоєння відповідної кваліфікаційної категорії та педагогічного звання, зарахування чергової/позачергової атестації, а також бонусу у вигляді 20% надбавки до зарплати.

Додамо, цьогоріч сертифікація пошириться на інші категорії педагогічних працівників, розпочавши пілотування для вчителів базової середньої освіти — мовно-літературної і математичної освітніх галузей.

Участь у сертифікації-2023 зможуть взяти 2500 педагогів з усієї країни, з Полтавської області — 52 вчителів початкових класів, 18 — учителів математики, 20 — української мови та літератури.

Реєстрація вчителів початкових класів для проходження сертифікації триватиме протягом 30 січня — 13 лютого, вчителів математики, української мови та літератури 01— 11 серпня.

Источник: 0532.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *