У "Кувалді" розповіли: що відбувається із цінами на генератори та коли їх вигідніше купувати

[ad_1]

У "Кувалді" розповіли: що відбувається із цінами на генератори та коли їх вигідніше купувати (ФОТО)

Днями ми побували у магазині «Кувалда», що знаходиться у Полтаві на Маршала Бірюзова, 37, та дізналися – яка зараз ситуація із генераторами: чи достатній асортимент, чи почав зростати попит, чи збільшуються ціни? Про це і розповідаємо у нашому матеріалі.  

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що у магазині «Кувалда» можна купити не лише генератори, але й різноманітний електроінструмент, а також ліхтарики, пальники та павербанки.

Що із цінами на генератори?

Менеджери магазину розповідають, що найнижчими ціни на генератори були навесні – на початку літа. Тоді жодного попиту на них взагалі не було. Зростати він поступово почав із кінця липня, а впродовж серпня генератори вже купували досить активно. Через це вже зараз асортимент не такий великий – постачальники просто не встигають привезти нові генератори взамін вже розкуплених. І, скоріш за все, привезуть їх вже взимку та – за новими цінами.

Саме тому у магазині радять брати генератори зараз, не затягуючи покупку в осінь чи зиму. Тому що ціни вже зараз потроху йдуть вгору. Так, в принципі можна знайти дешевші пропозиції в Інтернеті. Але дешево і якісно – це завжди сумісні поняття.

Краще брати у магазинах: тут є і сервіс, і гарантія. Так, можливо вийде трохи дорожче. У Інтернеті можна купити дешевше, але або непрацюючий, або після ремонту, або без гарантії. Ви ж розумуєте, що багато людей минулої осені купили генератори, зиму вони відпрацювали – тепер їх відмили і перепродають через Інтернет. Ми ж, якщо продаємо будь-яку продукцію, ми несемо відповідальність. І навіть якщо постачальник не дає гарантії на генератор, ми даємо гарантію від магазину на рік, як правило, — пояснює менеджер «Кувалди».

З яким запитом до магазину приходять покупці?

З початку серпня покупці більше приходили за інверторними генераторами. Вони і більш економні, і тихіші, і з правильною синусоїдою, щоб не зашкодити електротехніці.

Якщо це новий комп’ютер, котел, плазма то важлива стала напруга. Якщо амплітуда коливань буде велика, техніка може вийти з ладу. Інколи це вирішується стабілізатором напруги, але не завжди. Так, інверторні генератори в наявності ще є, але закінчуються і ціна на них зростає.

У "Кувалді" розповіли: що відбувається із цінами на генератори та коли їх вигідніше купуватиУ "Кувалді" розповіли: що відбувається із цінами на генератори та коли їх вигідніше купуватиУ "Кувалді" розповіли: що відбувається із цінами на генератори та коли їх вигідніше купуватиУ "Кувалді" розповіли: що відбувається із цінами на генератори та коли їх вигідніше купувати

Що із цінами на генератори?

З початку літа генератори інверторного типу коштували від 10 тисяч. Зараз – за акційною ціною можна купити від 12 500 та вище. Схожа картина і з генераторами інших типів. Якщо у липні полтавці, переважно, купували або інверторні генератори, або просто найдешевші із наявних, то зараз попитом вже користуються і дизельні, і більш потужні.

Справжнього ажіотажу іще немає, але прогнозуємо, що він розпочнеться після першого ж вимкнення світла.

У "Кувалді" розповіли: що відбувається із цінами на генератори та коли їх вигідніше купуватиУ "Кувалді" розповіли: що відбувається із цінами на генератори та коли їх вигідніше купуватиУ "Кувалді" розповіли: що відбувається із цінами на генератори та коли їх вигідніше купуватиУ "Кувалді" розповіли: що відбувається із цінами на генератори та коли їх вигідніше купуватиУ "Кувалді" розповіли: що відбувається із цінами на генератори та коли їх вигідніше купуватиУ "Кувалді" розповіли: що відбувається із цінами на генератори та коли їх вигідніше купувати

Чому магазини так збільшують націнки на генератори у сезон?

Ми зустрічали багато хейту на адресу магазинів, які наживаються, підіймають ціни на генератори. Насправді, як була націнка, вона не змінюється. Все залежить від постачальників – за якою ціною та звідки вони їх ввозять в Україну. Магазини ж, навіть взимку, дуже не накручували. Підіймали ціни постачальники, імпортери, іноді – самі заводи. Як приклад, імпортер брав генератори на заводі у Туреччині. Сам завод, побачивши ажіотаж, підіймав ціну вже на виході із заводу. Імпортер робив свою накрутку, постачальник – свою, у магазині вже був завершальний етап, — пояснюють у «Кувалді».

Який товар у «Кувалді» найпопулярніший перед зимовим сезоном?

Теплотехніка – теплові пушки, вентилятори, конвектори – іще не почали продаватися (скоріш за все, попит зросте після перших приморозків).

У "Кувалді" розповіли: що відбувається із цінами на генератори та коли їх вигідніше купуватиУ "Кувалді" розповіли: що відбувається із цінами на генератори та коли їх вигідніше купуватиУ "Кувалді" розповіли: що відбувається із цінами на генератори та коли їх вигідніше купувати

Натомість, користуються попитом бензопили, бензокоси та електроінструмент.

У "Кувалді" розповіли: що відбувається із цінами на генератори та коли їх вигідніше купувати (ФОТО), фото-1
У "Кувалді" розповіли: що відбувається із цінами на генератори та коли їх вигідніше купувати (ФОТО), фото-2
У "Кувалді" розповіли: що відбувається із цінами на генератори та коли їх вигідніше купувати (ФОТО), фото-3

[ad_2]

Источник: 0532.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *