У Октябрському суді Полтави обирають запобіжний захід депутату, якого зловили на хабаріУ Октябрському суді Полтави обирають запобіжний захід депутату, якого зловили на хабарі
4-го вересня о 9:00 у Октябрському суді міста Полтава має розпочатися судове засідання, під час якого мають обрати запобіжний захід депутату Полтавської міської ради Євгену Диканю та начальнику управління містобудування та архітектури Миколі Шевельову. Нагадаємо, у СБУ повідомили, що їх викрили на вимаганні та отриманні хабара у 5 000 доларів США. Учора, прокурор Полтавської області Антон Столітній повідомив, що прокуратура наполягатиме на триманні обох підозрюваних під вартою.
Наш кореспондент перебуває на місці подій. Засідання поки що не розпочалося. Біля будівлі суду людно. Сюди приїхали, щоб підтримати колегу, депутати Полтавської міської ради від партії "За майбутнє" Ігор Еренбург, Маріана Соліман, Іван Діденко, Мілена Муравенко (дружина Євгена Диканя). Також серед присутніх заступник голови Подільської районної ради, також представник партії "За майбутнє" Сергій Бойко.

Також до суду приїхали жителі Полтави, які раніше протестували проти забудови на Героїв АТО, 81 та у Прирічковому парку міста. Говорять, що наполягатимуть на триманні Євгена Диканя під вартою.

09:20 Засідання розпочалося. Журналістів впустили до зали суду. Привезли Євгена Диканя. Він у сірому спортивному костюмі, в якому був на момент затримання.

Депутат говорить, що хоче зробити заяву. Повідомляє, що йому надходили "попередження" від політичних опонентів. Йому повідомляли, що його можуть "закрити", аби розвалити коаліцію у міській раді та зняти із посади міського голову Олександра Мамая.
– Я ще раз кажу. Ніхто не зможе нам вказувати! І говорити, що нам робити! Ми депутати, обрані народом!.. Мені передавали, що мене у будь-якому випадку закриють! Я заявляю ще раз, що це було замовлено і зроблено! Коли це все закінчиться, я дам пресконференцію із конкретними прізвищами, із партіями, із конкретними людьми, які це говорили! – сказав Дикань.

Слухання справи проводитиме суддя Дмитро Сініцин.

Стежте за найважливішими новинами Полтави у нашому Telegram
Джерело: 0532.ua

Источник: 0532.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *