У Полтаві міську владу прохають зберегти автобусний маршрут «Дублянщина – Критий ринок»


У Полтаві міську владу прохають зберегти автобусний маршрут «Дублянщина – Критий ринок»

На сайті Полтавської міської ради з’явилася петиція №640 щодо збереження автобусного маршруту №3 «Дублянщина – Критий ринок». Авторка петиції, Ольга Барсукова, пише про те, що у новій мережі міських тролейбусних та автобусних маршрутів скасовується автобусний маршрут «Дублянщина – Крутий ринок», яким користуються багато мешканців селищ Дублянщина та Новобудова.

Запропонований варіант транспортної мережі для Дублянщини та Новобудови – абсурдний, адже, навіть за умови дотримання графіків руху за новими маршрутами, сісти в автобус буде вкрай важко. Також варто зазначити, що згідно презентованої нової версії транспортної системи міста – взагалі не зрозумілий механізм проїзду для мешканців околиць та віддалених районів і кількість транспорту на цих маршрутах (чи достатня вона чи ні). Тому, підсумовуючи все зазначене, просимо зберегти у новій транспортній системі міста маршрут №3 “с. Дублянщина – Кр.Ринок” і дати можливість мешканцям Дублянщини і Новобудови нормально користуватися громадським транспортом! – пише авторка.

Петицію поки що підтримали 22 мешканці міста. Нагадаємо, для розгляду на комісії міської ради за 90 днів петиція має набрати 250 голосів.

Нагадаємо, раніше у міській раді вже розглянули петиції щодо збереження маршрутів «Кільцевий» (через Юріївку) та «Паровоз-ОЦЕВУМ». Представник транспортного відділу припустив, що ці два маршрути можуть обєднати у, так званий, малий кільцевий.

Щоб не пропустити важливих для життя міста новин, підписуйтеся на наш Telegram

Источник: 0532.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *