У Полтаві обрали переможців фотоконкурсу «Love is…»


У Полтаві обрали переможців фотоконкурсу «Love is…»

Напередодні Дня святого Валентина сайт міста Полтава 0532.ua влаштував для своїх читачів фотоконкурс «Love is…». Голосування на сайті тривало до 13-го лютого. Цього року у фотоконкурсі взяли участь одразу тридцять п’ять пар. Ми щиро дякуємо конкурсантам за те, що вони поділилися з нами своїми неповторними та романтичними історіями кохання. Окрема подяка всім тих, хто підтримував пари, а також нашим спонсорам ресторану «Лілея», компанії-виробнику натуральної косметики «Bishoff», мережі салонів краси «Шалена краса» та ТД «Вина Світу».

Переможцем цього року стала пара № 23Віталіна та Максим. Саме вони отримують романтичну вечерю в ресторані «Лілея», а також набір натуральної косметики «Bishoff» та подарунковий набір від ТД «Вина Світу».

У Полтаві обрали переможців фотоконкурсу «Love is…», фото-1

Друге місце посіла пара № 13Світлана та Ігор Кратенко. Вони отримують сертифікат на СПА масаж для пари від салону краси «Шалена краса», набір натуральної косметики «Bishoff» та подарунковий набір від ТД «Вина Світу».

У Полтаві обрали переможців фотоконкурсу «Love is…», фото-2

Третє місце за кількістю голосів посіла пара№ 2Анна та Віталій. Від спонсорів вони отримують набір натуральної косметики «Bishoff» та подарунковий набір від ТД «Вина Світу».

У Полтаві обрали переможців фотоконкурсу «Love is…», фото-3

А також за найромантичнішу історію кохання спеціальний приз від редакції сайту міста Полтава 0532.ua отримує пара № 20 – Саша та Катя. Нажаль, через сьогоднішні проблеми із таксі Олександр не встиг на вручення, але Катя пообіцяла нам, що розкривати подарунок буде тільки із коханим) 

У Полтаві обрали переможців фотоконкурсу «Love is…», фото-4

Вітаємо переможців конкурсу.

Переглянути результати голосування можна тут – фотоконкурс «Love is…»

Прочитати історії кохання конкурсантів можна за посиланням.Источник: 0532.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *