У Полтаві, поблизу найбільшого синьо-жовтого прапора, створять Меморіал захисникам незалежності України –  Олег Синєгубов


У Полтаві, поблизу найбільшого синьо-жовтого прапора, створять Меморіал захисникам незалежності України –  Олег Синєгубов

У полтавському сквері пам’яті Героїв України спорудять Меморіал захисникам незалежності України. Про це повідомили у Полтавській ОДА.

Його центральним елементом стане найбільший в області прапор України, який вперше урочисто підняли 23 серпня.

«Саме тут, у сквері пам’яті Героїв України, поряд з найбільшим прапором, ми плануємо спорудити Меморіал захисникам незалежності України. Це наше спільне рішення та бачення разом із ветеранами війни, їхніми батьками та рідними. Проведемо конкурс на спорудження Меморіалу, зараз тривають обговорення умов і порядку проведення цього конкурсу. Прапор стане центральним елементом майбутнього Меморіалу», – наголосив голова облдержадміністрації Олег Синєгубов під час під час церемонії підняття Державного Прапора в Полтаві.

Висота флагштока становить 50 метрів, а розмір полотнища – 12 на 8 метрів. Реалізація проєкту стала можливою за ініціативи Полтавської ОДА в межах програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

Читайте також: У Полтаві урочисто підняли найбільший прапор у області

Источник: 0532.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *