У Полтаві провели тренінг із кібергігієни для державних службовців


У Полтаві провели тренінг із кібергігієни для державних службовців

27-28 квітня у Полтаві відбувся тренінг із кібергігієни для працівників структурних підрозділів Полтавської ОВА. Про це повідомив заступник начальника ОВА Ігор Панченко.

«З початку повномасштабного вторгнення війна триває і в кіберпросторі. Тому дуже актуальним є питання підсилення знань у сфері цифрової трансформації та захисту персональних даних, – розповів Ігор Панченко. – На тренінгу ви отримаєте базові знання, як правильно й ефективно використовувати інформацію, якою володієте, та як убезпечити її від кібершахраїв».

У Полтаві провели тренінг із кібергігієни для державних службовців, фото-1
У Полтаві провели тренінг із кібергігієни для державних службовців, фото-2

Менеджерка проєктів із кібербезпеки CRDF Global Ольга Приходько зауважила, що захід реалізується в межах співпраці Фонду цивільних досліджень та розвитку США й Полтавської ОВА.

«У лютому 2023 року ми підписали меморандум про співпрацю. В межах якої провели перший захід для територіальних громад Полтавщини 23-24 березня, і зараз організували вже другий захід для працівників ОВА. Таке навчання є необхідним для всіх державних службовців, щоб убезпечити їх від можливих загроз, як у професійній, так і особистій сферах», – розповіла Ольга Приходько.

За її словами, після завершення учасники отримали відповідні сертифікати та доступ до онлайн-курсу, яким зможуть поділитися з колегами.

Зокрема на заході опрацювали питання: кібергігієни та кібербезпеки, соціальної інженерії, протидії дезінформації, управління ризиками інформаційної безпеки, безпечного периметра гібридного середовища, правил безпечної комунікації та інше.

Источник: 0532.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *