У Полтаві створили петицію щодо забезпечення охорони шкіл за бюджетний кошт


У Полтаві створили петицію щодо забезпечення охорони шкіл за бюджетний кошт

На сайті Полтавської міської ради зявилася петиція за номером №618 під назвою «Охорона шкіл та садочків, забезпечити всі навчальні заклади міста якісними та професійними послугами охоронної фірми за рахунок бюджетних коштів».

Авторка петиції – полтавка Юлія Майнойло – у зв’язку із трагічною історією, що сталася у 11-ій школі, пропонує за бюджетний кошт забезпечити школи міста професійними послугами охоронної фірми. Нагадаємо, 6-го вересня 19-річна дівчина проникла на територію школи та із арбалета поранила двох вчителів.

У даний час приміщення шкіл міста Полтави охороняють сторожі, а деякі школи міста обладнані кнопками виклику охорони, але це не дає повністю контролювати ситуацію у приміщенні та на території навчального закладу. Більшість батьків школярів бояться терористичної загрози, проникнення сторонніх на територію школи, крадіжки, вживання на території спиртних напоїв, поширення серед школярів наркотиків, – пише авторка петиції.

За добу петиція зібрала 55 голосів. Нагадаємо, для розгляду на комісії міської ради її мають за 90 днів підтримати 250 мешканців міста. Проголосувати за петицію можна за наступним посиланням.

Нагадаємо, раніше на сайті міської ради з’явилася петиція за відновлення автобусного маршруту “Центр-Огнівка”.

Стежте за найважливішими новинами Полтави у нашому Telegram

Источник: 0532.ua

Selv om dette betyder, at neerektil dysfunktion ED er tadalafil uden l?ge er resultatet af Erectile dysfunktion, muskelkontrakt og halt. M?nd er maske et problem

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *