У Полтаві створили петицію за відновлення автобусного маршруту «Центр-Огнівка»У Полтаві створили петицію за відновлення автобусного маршруту «Центр-Огнівка»
На сайті Полтавської міської ради з’явилася петиція за №617 «Про відновлення руху автобусів на маршруті №25 «Центр-Огнівка». Авторка петиції – депутатка міської ради від партії «Рідне місто» Вікторія Лоза – зазначає, що мікрорайон Огнівка опинився у скрутному становищі після того, як міська влада зняла із маршрутів чотири автобуси
-    Тисячі мешканців, серед яких багато пенсіонерів, позбавлені можливості нормально пересуватися. Зважаючи на виняткову важливість проблеми та зростання соціальної напруги в мікрорайоні, просимо відновити рух усіх 4 автобусів на маршруті №25, – йдеться у тексті петиції.
За три дні петиція зібрала 52 голоси. Нагадаємо, для розгляду на комісії міської ради проголосувати за неї мають щонайменше 250 мешканців міста. Зробити це можна тут.

Раніше ми повідомляли, що у Полтаві почали збирати підписи до Володимира Зеленського, щоб знайти фінансування на побудову набережної біля Ворскли.
Стежте за усіма новинами Полтави та області у нашому Telegram
Джерело: 0532.ua

Источник: 0532.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *