У Полтаві відбудеться літературний вечір поета Олександра Лук’яненка

[ad_1]

У Полтаві відбудеться літературний вечір поета Олександра Лук’яненка

16-го грудня о 18:00 у креативному просторі «МістоХаб» (Полтава, Спаська, 10) відбудеться літературний вечір полтавського поета Олександра Лук’яненка. Захід організовує «Meridian Poltava» в рамках проєкту «Підтримка внутрішнього культурного діалогу в Україні». Проведення цього проєкту стало можливим завдяки щирій підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID).

У Полтаві відбудеться літературний вечір поета Олександра Лук’яненка, фото-1

Олександр Лук’яненко народився у місті Комсомольськ (нині — Горішні Плавні) на Полтавщині. Працює на кафедрі культурології у Полтавському національному педагогічному університеті імені В. Г. Короленка. Автор кількох збірок поезій (серед останніх — «Будиночок на розі» (2021), «Добридень, сонце!» (2020).

— Сюжетність творчості схожа на маятник – рухається від крайньої релігійної аскези до громадянської лірики бунту, від псалмічного вірша до глибоко інтимної лірики, — говорить Олександр Лук’яненко про власну творчість.

Модеруватиме захід перекладач та літературознавець Богдан Стороха, який поспілкується з автором про мову і культуру, надійність мови як медіатора культури. Вхід — вільний.

Деталі — на сторінці «Meridian Poltava» у Facebook.

[ad_2]

Источник: 0532.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *