У Полтаві відкрили перший офіс кейтерингу «Золота сота»


У Полтаві відкрили перший офіс кейтерингу «Золота сота»

У Полтаві – непересічна подія! У місті відкрили перший офіс кейтерингу «Золота сота». Отже відтепер у полтавців з’явиться чудова нагода організувати будь – яке свято на найвищому рівні. Досить лише звернутися у «Золоту соту» і про все подбають дбайливі господарі Марина та Віталій Мостові.

У Полтаві відкрили перший офіс кейтерингу «Золота сота»

Кейтеринг. Що це таке?

Слово catering походить з англійської мови. У перекладі воно означає і означає доставку продуктів та організацію банкету. Традиції кейтерингу сягають глибокої давнини. Скажімо, з історичних джерел достовірно відомо – ще у 14 столітті набули популярності розкішні виїзди аристократів на природу, де на лоні природи влаштовували бенкети та пікніки з вишуканими стравами. Згодом цю ідею взяли на озброєння американські підприємці і у двадцятому сторіччі почали займатися доставкою їжі у великі промислові міста. Спершу йшлося про обіди на великі заводи. Потім – асортимент розширився до урочистих застіль. Ідея кейтерингу полягає у тому, аби задовольнити будь – які побажання замовника. Цю ж традицію продовжують у Полтаві Марина та Віталій Мостові.

У Полтаві відкрили перший офіс кейтерингу «Золота сота», фото-1

У Полтаві відкрили перший офіс кейтерингу «Золота сота»

«Золота сота» зробить ваше свято незабутнім!

Ідею створення кейтерингового офісу подружжя Мостових виношувало вже давно. Адже вони – добре знані у місті підприємці, господарі затишної садиби «Золота сота», яка славиться на всю Полтавщину своєю гостинністю та смачнючою кухнею.

« Ми давно мріяли розширити асортимент своїх послуг, спробувати новий вид діяльності. Кейтеринг – це чудова можливість заявити про себе. Джуе сподіваємося, що послуга зацікавить велику кількість замовників. Ми хочемо сказати – працюємо абсолютно відкрито. Кожен охочий може побачити, з яких продуктів ми готуємо, у яких умовах. Це дуже важливо, тому готові надати будь – яку інформацію» – розповідає Віталій Мостовий.

У Полтаві відкрили перший офіс кейтерингу «Золота сота», фото-2

У Полтаві відкрили перший офіс кейтерингу «Золота сота»

У Полтаві відкрили перший офіс кейтерингу «Золота сота»

Що можна замовити у «Золотій соті» ?

Корпоратив, презентація, день народження, – для офісу кейтерингу «Золота сота» нічого не можливого не існує. Для вас приготують шведський стіл, каву – брейк, фуршет, пікнік чи банкет – все за вашим бажанням.

У Полтаві відкрили перший офіс кейтерингу «Золота сота», фото-3

« У нас є необхідні аксесуари, посуд різного кольору, столові прибори і все – все необхідне. Попередньо ми обговорюємо із замовниками меню і далі втілюємо всі його задуми. Готуємо із дотриманням технології та заходів безпеки, всі продукти – найвищого ґатунку і тільки свіжі, то ж можете нам довіритися. Ми привеземо замовлення вчасно і оперативно, докладемо усіх зусиль, що б зробити ваше свято незабутнім » – запевнила Марина Мостова.

У Полтаві відкрили перший офіс кейтерингу «Золота сота», фото-4
У Полтаві відкрили перший офіс кейтерингу «Золота сота», фото-5

Крім того, безпосередньо у офісі можна поласувати смачними тістечками та десертами.

Отож, скористайтеся послугами кейтерингового офісу «Золота сота» – ви робите замовлення і більше ні по що не хвилюєтеся – лише отримуєте задоволення під час свята, про все інше подбають Віталій Та Марина Мостові!

У Полтаві відкрили перший офіс кейтерингу «Золота сота», фото-6
У Полтаві відкрили перший офіс кейтерингу «Золота сота», фото-7

Якщо вирішили замовити, телефонуйте – (050)250-43-78або переходьте до “Інстаграм” – “Золота сота”

Адреса офісу: місто Полтава, вул Панянка, 65, бИсточник: 0532.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *