ВІд завтра обласна військова адміністрація безкоштовно роздаватиме продуктові набори для переселенців у Полтаві


ВІд завтра обласна військова адміністрація безкоштовно роздаватиме продуктові набори для переселенців у Полтаві

Із вівторка, 19 квітня, переселенці в Полтаві можуть безкоштовно отримати індивідуальний продуктовий набір від обласної військової адміністрації. Про це повідомив начальник ОВА Дмитро Лунін.

«В одному пакунку – борошно, цукор, консерви, згущене молоко, олія, кава й печиво, – зазначив Дмитро Лунін. – Місячний набір видаватимуть переселенцям, які офіційно зареєструвалися як внутрішньо переміщені особи в управліннях соцзахисту. Один набір – для однієї людини. Полтава зараз прийняла найбільше переселенців серед громад області».

Отримати продуктовий набір можна в трьох центрах видачі в Полтаві. Час роботи: у будні з 9:00 до 17:00.

Якщо людина реєструвалася як ВПО в управлінні соціального захисту населення Київської районної у м. Полтаві ради (вул. Ст. Халтуріна, 13), то вона отримує продуктовий набір за цією адресою:

– Київський район Полтави, Обласний центр естетичного виховання учнівської молоді, вул. Соборності, 67.

Якщо людина реєструвалася як ВПО в управлінні соціального захисту населення Шевченківської районної у м. Полтаві ради (вул. Івана Мазепи, 30), то вона отримує продуктовий набір за цією адресою:

– Шевченківський район Полтави, Полтавський коледж нафти і газу, вул. Грушевського, 2а.

Якщо людина реєструвалася як ВПО в управлінні соціального захисту населення Подільської районної у м. Полтаві ради (вул. Анатолія Кукоби, 39), то вона отримує продуктовий набір за цією адресою:

– Подільський район Полтави, Фаховий коледж транспортного будівництва, вул. Слави, 4/2.

Які документи необхідно мати переселенцю:

із собою потрібно мати документ, що посвідчує особу, й довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи. Одна людина – батько, мати і так далі – можуть отримати продуктові набори на всю родину. Для цього необхідно мати довідки взяття на облік ВПО для кожного члена сім’ї.

Британські медики надають медичну допомогу внутрішньо переміщеним особам у Полтаві

Источник: 0532.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *