Викладачі Полтавського педагогічного університету створили нові підручники, рекомендовані МОН України


Викладачі Полтавського педагогічного університету створили нові підручники, рекомендовані МОН України

Вже завтра, 1 вересня, учні повернуться до школи після довгих літніх канікул і навчатися вони будуть за новими підручниками, які розробили викладачі полтавського вишу:

«З 1 вересня восьмикласники закладів середньої освіти з українською мовою навчання будуть навчатися за новими підручниками із зарубіжної літератури, які створили викладачі Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка – докторка філологічних наук, професорка, завідувачка кафедри світової літератури Ольга Ніколенко, докторка філологічних наук, доцентка, завідувачка кафедри англійської та німецької філології Марина Зуєнко, кандидат філологічних наук, доцент, завідувач кафедри романо-германської філології Богдан Стороха», – повідомили на сайті Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка.

Викладачі Полтавського педагогічного університету створили нові підручники, рекомендовані МОН України, фото-1
Викладачі Полтавського педагогічного університету створили нові підручники, рекомендовані МОН України, фото-2
Викладачі Полтавського педагогічного університету створили нові підручники, рекомендовані МОН України, фото-3

Окрім цього, авторський колектив також створив новий підручник для 8 класу (у 2-х частинах) для учнів з особливими освітніми потребами.

Книги містять програмні художні тексти (повністю або уривки) й необхідні матеріали для осмислення їхнього змісту та художньої цінності. Детальніше пізнати світ класичної й сучасної літератури школярам допоможуть рубрики: «У просторі читання», «Ключі до твору», «Словник термінів», «Україна і світ», «Культура різних народів» та ін.

Викладачі Полтавського педагогічного університету створили нові підручники, рекомендовані МОН України, фото-4

Підручники були створені відповідно до Концепції Нової української школи та містять інтерактивні технології вивчення літературних творів такі, як «Осмислюємо прочитане», «Творче завдання», «Дискусія», «Робота в групах», «Життєві ситуації», «Проєкт» та ін.

Автори не зупинилися лише на книгах і створили до підручників новітні мультимедійні матеріали – експрес-уроки, відеотексти й аудіотексти (усього понад 35 файлів), розміщені з допомогою QR-кодів.

Підручники рекомендовані Міністерством освіти і науки України (наказ Міністерства освіти і науки України від 08. 07. 2021 р. № 783) й видані за рахунок державного бюджету України. Видання підручників забезпечило видавництво «Грамота» (Київ). Керівником авторського колективу стала Почесний професор ПНПУ імені В. Г. Короленка, заслужений діяч науки і техніки України Ольга Ніколенко.

Читайте також: Чи готові полтавські заклади освіти до нового навчального року за новими стандартами НУШ?

Цього року до першого класу на Полтавщині підуть майже 13 тисяч дітей

З 1 вересня учнів початкової школи оцінюватимуть по-новому

Також раніше у  МОН повідомляли, що адміністрація навчального закладу вирішує чи проводити лінійку 1 вересня

У новому навчальному році 2021/2022 заклади освіти працюватимуть під час карантину лише за умови, якщо у ньому вакциновано 80% персоналу.

На Полтавщині вакцинували проти COVID-19 майже 50% всіх педагогічних працівників

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Источник: 0532.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *