Володимир Зеленський проїхався на новому потязі, який цього року збудували на Полтавщині


Володимир Зеленський проїхався на новому потязі, який цього року збудували на Полтавщині

Президент України Володимир Зеленський проїхав від станції «Дарниця» до вокзалу Київ-Пасажирський на дизель-поїзді ДПКр-3, який цього року збудували у Кременчуці на Крюківському вагонобудівному заводі. Про це повідомляють на офіційному сайті президента.

Всього для «Укрзалізниці» планують замовити 20 таких дизель-поїздів. Про це президенту розповів міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

У новому поїзді ДПКр-3 – три вагони, які мають 170 місць для сидіння, з них 69 – першого класу та 101 – другого класу. У вагонах – сучасний дизайн, новітні системи кондиціонування, безбарєрний доступ для маломобільних груп та людей з інвалідністю. Поїзд може розвивати швидкість до 140 км/год.

Володимир Зеленський проїхався на новому потязі, який цього року збудували на ПолтавщиніВолодимир Зеленський проїхався на новому потязі, який цього року збудували на ПолтавщиніВолодимир Зеленський проїхався на новому потязі, який цього року збудували на ПолтавщиніВолодимир Зеленський проїхався на новому потязі, який цього року збудували на Полтавщині

Побачити нові дизельні потяги ДПкр-3 можна у Київському залізничному вокзалі, де триває виставка #ЗалізніЗміни.

Також на виставці можна побачити купейні вагони, які для «Укрзалізниці» також закуплять у Крюківського вагонобудівного заводу. До кінця 2021-го року мають бути поставлені 20 зі 100 замовлених вагонів. Всього у наступні два роки планують закупити щонайменше 500 вагонів. Сучасні вагони мають кондиціонери, вакуумні туалети, енергозберігаюче освітлення тощо.

Нагадаємо, раніше ми розповіли, які нові потяги підуть 2022-го року через Полтаву.

Бажаєте отримувати найважливіші новини Полтави у месенджер? Підписуйтеся на наш Telegram

Источник: 0532.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *