Суд збільшив до майже 10 млн грн заставу екс-голові Полтавської облдержадміністрації

[ad_1]

Суд збільшив до майже 10 млн грн заставу екс-голові Полтавської облдержадміністрації

10 листопада 2022 року Апеляційна палата ВАКС за результатами розгляду апеляційної скарги прокурора  збільшила розмір застави з 6 до майже 10 млн грн колишньому Голові Полтавської обласної державної адміністрації, викритому на одержанні неправомірної вигоди та шахрайстві.

Також суд зобов’язав підозрюваного носити електронний засіб контролю (браслет).

У той же час суд апеляційної інстанції залишив без змін виконання особою таких обов’язків, як:

— прибувати до детектива, прокурора та суду за кожною вимогою;

— не відлучатися із м. Полтава без дозволу детектива, прокурора чи суду;

— повідомляти детектива, прокурора чи суд про зміну свого місця проживання та роботи;

— утримуватися від спілкування з іншими підозрюваними у справі та свідками;

— здати на зберігання до відповідного територіального підрозділу Державної міграційної служби України паспорт (паспорти) для виїзду за кордон.

Термін дії обов’язків – до 26 грудня 2022 року.

Відповідно до здобутої детективами НАБУ нформації, колишній очільник адміністрації, діючи у змові з іншими особами, вчиняв дії, направлені на незаконне одержання від представника приватних структур 176 тис. Євро та автомобіля люкс-класу. Деталі – https://cutt.ly/JNhvv93

Примітка. Відповідно до ч. 1 ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Нагадаємо, Валерія Головка, його першого заступника Андрія Пісоцького та радника Олександра Літвінова підозрюють у тому, що вони протягом 2017-2018 років отримали  від підприємця неправомірну вигоду в особливо великому розмірі.  Зокрема за право ремонтувати дороги підрядник дав посадовим хабарем у вигляді: автомобіля Mercedes-Benz G 63 AMG, 176 тисяч євро, відпочинку в Іспанії, хамону тощо.

26 жовтня детективи НАБУ повідомили про підозру Валерію Головку та його спільникам. 28 жовтня ВАКС призначив Андрію Пісоцькому 4 млн грн застави.

[ad_2]

Источник: 0532.ua

Читайте також

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *