Кулінарне шоу з Русланом Сенічкіним, сливова гастро-зона та концерт на два дні: відкрили завісу цьогорічного фестивалю «Опішня СливаФЕСТ»


Кулінарне шоу з Русланом Сенічкіним, сливова гастро-зона та концерт на два дні: відкрили завісу цьогорічного фестивалю «Опішня СливаФЕСТ»

4-5 вересня відбудеться фестиваль «Опішня СливаФест», який організовує Опішнянська територіальна громада. Під час брифінгу щодо проведення фестивалю, голова громади Микола Різник поділився основними родзинками та особливостями цьогорічного фесту.

Кулінарне шоу з Русланом Сенічкіним, сливова гастро-зона та концерт на два дні: відкрили завісу цьогорічного фестивалю «Опішня СливаФЕСТ»

За словами керівника громади, цьогоріч фест буде повномасштабний, сповнений цікавими розвагами та кулінарними традиціями, адже за мету ставлять відродження вирощування слив в Опішні та одного із гастрономічних брендів Полтавщини.

Кулінарне шоу з Русланом Сенічкіним, сливова гастро-зона та концерт на два дні: відкрили завісу цьогорічного фестивалю «Опішня СливаФЕСТ», фото-1

– Здавна в Опішні були сливові сади. Вирощували сливи сортів угорка і ренклод, які добре піддаються солінню та гнітінню, проте з часом ця традиція занепала. Ще Котляревський в «Енеїді» писав, як корито опішнянських слив підносили Енею. За цю фразу ми зачепилися й вирішили відродити цю традицію – від вирощування до приготування, – розповів Микола Різник.«Опішня СливаФест» має свою головну родзинку, а саме гастрономічну складову – будуть гастрономічні локації із традиційними стравами зі слив, кулінарне шоу та частування гостей сливовим варенням.

На кулінарній сцені, за участі відомого ведучого Руслана Сенічкіна, місцеві кулінари готуватимуть стародавні опішнянські страви зі сливами – шпундру, борщ, м’ясо зі сливами тощо.

Під час фестивалю можна буде придбати сувеніри та крафтову продукцію від місцевих майстрів.

Протягом двох днів на кількох сценах фесту триватиме розважальна та музична програма, а також:

• кулінарне шоу із зірковими гостями;

• гастрономічна екскурсія-квест для велосипедистів «Макітра опішнянських слив»;

• дитячі атракціони та розваги;

• концертно-розважальна програма;

• конкурс краси «Міс Опішня СливаФЕСТ».

Хедлайнери заходу – гурт Kozak System. Виступатимуть також полтавські гурти: #HashTag, «Краяни», Oneyroid.

Вперше «Опішня СливаФЕСТ» провели у 2019 році. Минулого року через карантинні обмеження фестиваль не відбувся. Цього року фестиваль проводять за підтримки Українського культурного фонду, де проєкт Опішнянської громади здобув перемогу у конкурсі «Культура. Туризм. Регіони».

Захід відбудеться у селищі Опішня за адресою: вул. Нова 86, а Стадіон Центру фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” ім.О.Губаря.

Читайте також: Полтавський театр ляльок оприлюднив афішу на вересень

Источник: 0532.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *