Організатори  фестиваю документальних фільмів «Полтава-Док» створили  фільм про його історію


Організатори  фестиваю документальних фільмів «Полтава-Док» створили  фільм про його історію

Як ми вже розповідали, на шанувальників якісної вітчизняної документалістики чекає сюрприз: 4-5 вересня у Полтаві відбудеться десятий, ювілейний Всеукраїнський екологічний фестиваль документального фільму «Полтава-Док».

Він статує 4 вересня о 10 годині. Покази пройдуть у другом залі кінотеатру «Колос». Загалом у конкурсній програмі будуть представлені понад 50 робіт від 35 авторів у номінаціях «Людина та природа» і «Мистецтво жити».

« Журі буде важко визначити кращих, адже, така кількість фільмів ще не розглядалась. Всі стрічки доволі цікаві. В перегляд другого дня включені роботи – переможці минулих років і одна робота поза конкурсом. На фестивалі представлені учасники з Житомира, Полтави, Тячева, Дніпро, Кременчука, Херсона, Миколаєва. На міжнародних кінофестивалях «Полтава-Док» бажаний гість, що завжди створює конкуренцію претендентам на перемогу» – зазначають організатори.

Окрім того, організатори представляють документальну стрічку «Полтава Док ретроспектива», у ній вони здійснюють екскурс в історію фестивалю. Ви побачите учасників та журу фесту, локації, де у різні роки проходив захід та пригадаєте його приємну і дружню атмосферу.

Источник: 0532.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *