Лікування залежностей у Центрі Здорової Молоді у Хмельницькому

Сьогодні існує чимало методів лікування залежностей. Головне – враховувати під час вибору індивідуальні особливості пацієнту, стаж, тип речовини. Лікування алкоголізму у Хмельницькому https://czm-maa.org/likuvannia-alkoholizmu.html, реабілітацію наркозалежності можна пройти у Центрі Здорової Молоді. Заклад робить ставку на сучасні методи, перевірені програми, міжнародні протоколи. Лікарі складають план терапії з урахуванням багатьох чинників. Використовуються необхідні медикаменти – для виведення із запою чи зняття ломки, загального детоксу, відновлення роботи організму, зниження потягу до вживання алкоголю або наркотичних речовин. Також в Центрі можна пройти лікування наркоманії.

Етапи реабілітації

Перший етап лікування алкогольної чи наркотичної залежності – це усунення абстиненції чи ломки, нормалізація загального стану. Проводиться курс дезинтоксикації – він потрібен при алкоголізмі та наркоманії. Протокол роботи з ігроманами трохи інший.

Коли організм залежного відновиться, самопочуття стане стабільним, можна буде переходити до комплексної діагностики, лікування хронічних захворювань. Обов’язковою є робота з психотерапевтом, в групах, соціальна реабілітація.

Мало пройти реабілітацію тут та зараз, потрібно:

  • попрацювати з першопричинам, що призвели до вживання;
  • сформувати мотивацію до нового способу життя;
  • відновити стосунки, сформувати нове коло спілкування;
  • продовжити роботу та/чи навчання;
  • зростити в собі вміння жити без алкоголю чи наркотиків.

Це тривалий процес, тому реабілітаційний центр у Хмельницькому пропонує підтримку покроково. Можна виписатись з клініки, але приходити для консультації з наркологом, терапевтом, психологом чи іншим профільним фахівцем. Також при центрі діють спільноти для залежних, що встали на новий шлях. У них можна отримати чималу підтримку.

Як мінімізувати ризики зривів?

Є два основних способи. Перший – коли пройдете лікування наркоманії у Хмельницькому https://czm-maa.org/likuvannia-narkomanii.html, зробіть кодування. Сеанс підшивання буде додатковим стримуючим та мотиваційним фактором.

Другий – не ігноруйте жодного етапу терапії и постійно працюйте над собою. Якщо пройти основне лікування, але не відвідувати психолога, «забуті» проблеми згодом дадуть про себе знати, знов зможуть призвести до вживання. Бажано змінити спосіб життя – почати тренуватись, працювати, зустрічатись з друзями, підтримувати зв’язок з керівником центру. На жаль, зриви все одно можливі, але це не привід перекреслювати всі старання. Центр Здорової Молоді у Хмельницькому буде завжди радий вам допомогти.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *