Англійська Helen Doron для початківців у Полтаві

Англійська для немовлят – сьогодні не примха або батьківська забаганка, а розумна турбота про ранній розвиток та майбутнє дитини. До трьох років малюк, вбираючи нову інформацію, здатний легко навчитися чого завгодно. 

Ефективність авторської методики «Англійська Хелен Дорон»

Унікальна методика викладання англійської для дітей у Полтаві заснована на постійному англомовному спілкуванні, багаторазовому повторенні віршів, пісень, промовлянні звичайних повсякденних дій англійською. Грамотно спрямовуючи розвиток та навчання з урахуванням психічних та фізичних особливостей, батьки можуть допомогти дитині в опануванні English як другою рідною мовою.

Інноваційні програми викладання English для кожного віку дітей  

З метою найкращого опанування англійської для дітей у Полтаві підготовлені навчальні програми: 

  • Розвиток емоцій, довільної уваги, слуху, зору, почуття ритму – весела англійська для немовлят.
  • Чудовий вік пізнання, сюрпризів, музичне виховання, слухове сприйняття мови – англійська для дітей від року до двох років.
  • Розвиток пам’яті, уваги, вивчення розмовної англійської – для дітей до 6 років.
  • Граматика, шліфування вимови, читання, аудіювання для молодших школярів – навчальні курси англійської мови для дітей у Полтаві.
  • Освоєння всіх правил та граматики, молодіжні проєкти та програми – просунуті уроки англійської для підлітків та старших школярів.

Навчальні курси англійської мови для дітей у Полтаві з нуля

Заняття англійською мовою для дітей організовані в ігровому форматі. При цьому важливим є не сам факт інтерактивних ігор, а те, що проводяться ці вправи та ігри з малюками з урахуванням етапів розвитку здібностей дитини. 

  • Відбувається не механічне заучування слів та фраз, а живе повсякденне спілкування англійською.
  • Дрібна та велика моторика використовується як фундамент, на якому формуються точні рухи, допомога у розвитку мовних навичок.
  • Для запам’ятовування та вивчення англійських слів, покращення пам’яті, мислення та уяви використовується зоровий канал пізнання – яскраві картинки, відео англійською.
  • Тактильні ігри – ліплення, малювання, сортування, предметні маніпуляції з англійським коментуванням допомагають досягти прогресу у вивченні English.

Англійська з пелюшок – це турбота про майбутнє, успішна самореалізація, доступ до величезного світу знань та спілкування, культурної спадщини інших народів. Безплатний демонстраційний урок англійської допоможе розвіяти будь-які сумніви турботливих батьків.   

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *