Кутовий камін - рекомендації щодо вибору

Кутові каміни є однією з найбільш використовуваних моделей будинків, виноградників, шале або будь-яких інших приміщень, які можна облаштувати в класичному стилі, сільському або сучасному. Оздоблення кутових камінів вогнетривкою цеглою, декоративним камінням, культурною цеглою, модульним або асиметричним камінням в зовнішньому виконанні зробить ваш камін дуже красивим. У конструкціях кутових камінів можна використовувати дерев’яні або мармурові поручні. Кутові моделі камінів є одними з найбільш переважних моделей камінів. Вони додають багатства та естетичності місцям їх спорудження. Кутовий камін — найкомпактніший вид каміна, який підійде власникам невеликих будинків.

Камін кутовий (https://romotop-ukraine.com.ua/topki-dlya-kaminov/uglovye-kaminnye-topki) можна скласти самостійно з мінімальним досвідом будівництва. Це набагато простіше, ніж зробити опалювально-варильну піч, тому що внутрішня конфігурація каміна максимально спрощена і не передбачає розгалуження каналів. Вібрана своїми руками конструкція обійдеться досить дорого і найбільш зручно впишеться в невелику затишну вітальню в міському котеджі або заміському будинку. Ілюстратори частіше посилаються на ілюстрації. настінні каміни стикаються зі стіною в кімнаті. Насправді набагато вигідніше встановити кутовий камін – він більш ергономічний і вписується в приміщення будь-якого розміру і конфігурації. Такі, переваги кутового каміна:

  • займає меншу площу, але за зовнішніми даними не нижче стіни і при цьому виглядає масивно і солідно.
  • Він служить надійним джерелом тепла, за параметрами нагріву перевершує печі і навіть обігрівачі.
  • За годину розпалювання кутовий камін може нагріти повітря в кімнаті об’ємом 120 куб. m від 0 до 20 градусів С.
  • Як і підходить для установки в будинку, де постійно живуть люди, заміський будинок, тут він буде лише час від часу танути.
  • Кутовий камін може не тільки прикрасити інтер’єр і зігріти приміщення, але також площа і температура нагрівальної поверхні дозволить розігріти і приготувати їжу.

Цей тип каміна вважається більш безпечним, ніж прямостінний камін, оскільки полум’я всередині видно з будь-якої точки кімнати, а площа передньої стінки менша. Традиційно камін заведено встановлювати несучою стіною навпроти зовнішніх дверей і подалі від вікон. Найбільше для такого розташування підходить ефективне опалення. https://romotop-ukraine.com.ua/ допоможе знайти каміни кутові для ваших потреб і за особистим бажанням.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *