Підйомники для автосервісу: різновиди, рекомендації щодо вибору та найнадійніші моделі

Підйомники — прилади, без яких не обійтись ні на одному сучасному автосервісі. Завдяки їх використанню, не тільки пришвидшується робота, але й підвищується ефективність ремонту автомобілів. Підіймачі в автосервіс також значно розширюють спектр послуг, що надаються. Сьогодні існує більш як 50 виробників підйомників, кожних з яких випускає різне по якості обладнання. Дана стаття допоможе визначити перевірених постачальників обладнання для СТО, які працюють на ринку понад 5 років.

Види підіймачів для автомайстерні

Перед тим, як вибрати підйомник для автосервісу, потрібно знати класифікацію таких пристроїв в залежності від конструкції та механізму роботи:

zoom-image
  • Одностійкові підіймачі є пересувними та дозволяють максимально покращити роботу механіків в умовах обмеженого простору. Найбільш часто одностійкові моделі використовують на постах мийки автомобілів
  • Двостійкові моделі універсальні, тому користуються підвищеним попитом. Двостійкові підіймачі часто використовуються для реалізації слюсарних робіт
  • Чотирьохстійкові підйомники популярні під час аналізу технічного стану автомобілів, а також регулювання кутів нахилу коліс. Їх головні відмінні особливості — підвищена вантажопідйомність (понад 5 тонн) та висока стійкість

Який підйомник вибрати для автосервісу: декілька важливих порад від професіоналів

Під час придбання даного обладнання варто враховувати, що залежно від типу синхронізації, двостійкові моделі можуть бути симетричними та асиметричними. Автомобільні підйомники із симетричними лапами дають можливість заганяти транспортний засіб тільки з одного боку, що викликає деякий дискомфорт під час роботи. Автомобільні підйомники з асиметричними лапами — повна їх протилежність. Головна особливість останніх — зрушений назад від вісі стійок асиметричний центр. Завдяки такій характеристиці, дані моделі краще підходять для більшості легкових автомобілів. Варто зазначити, що їхні стійки мають опцію розвороту назад, що також підвищує комфорт експлуатації.

Важливу роль грає показник вантажопідйомності:

  • для легкових автомобілів — 3-3,5 тонни
  • для важких джипів та мінівенів 3,5-5 тонни
  • для броньованих авто — до 5,5 тонн
  • для вантажних авто — більш як 7 тонн

На тривалість строку експлуатації таких механізмів значно впливає наявність надійних тросів підйомника, а також проходження європейської сертифікації.

Найнадійніший автомобільний підйомник в Україні: які моделі варто розглядати

Підвищеною надійністю відрізняється обладнання від таких компаній: LAUNCH, Fenix, Hofmann, BUTLER та інших. Прилади від компанії Launch характеризуються наявністю розбірних кареток, що дозволяє значно продовжити експлуатаційний термін. Усі моделі від даного бренду мають лапи збільшеної товщини. Найбільш популярними моделями підйомників з пультом керування від компанії Launch є наступні: TLT-240SBA-380 та TLT-235SC-220.

gallery-image

Якщо говорити про товари від бренду Hofmann, то вони характеризуються широкою комплектацією та опцією комфортного опускання. Блок управління майже всіх моделей розташований у зручному місці, що забезпечує більш швидку та легку роботу.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *