Як обрати найкращі обідні стільці

У багатьох відношеннях кухня є серцем дому – місцем, де ми харчуємось, ділимося компанією, їмо смачно та ведемо чудові розмови. Ось чому вибір ідеального набору обідніх стільців https://ars.ua/mebli/stolovi-mebli/stilci-obidni/ настільки важливий, щоб створити затишне місце для сім’ї та друзів.

1. Виміряйте свій стіл і обідню зону

Почніть з оцінки розміру та форми вашого столу та вашої кімнати – це дасть вам знати, скільки стільців вам потрібно, і що ви можете насправді вмістити в простір. Овальні та прямокутні (або навіть розширені) столи можуть вмістити більше, тоді як квадратні, як правило, вміщають 4 особи. Це також гарне число для круглих столів, хоча відсутність кутів означає, що ви можете вмістити більше людей.

Як обрати найкращі обідні стільці

Важливо виміряти все, особливо висоту вашого столу, товщину стільниці та будь-якого плінтуса чи фартуха, які є на столі. Не покладайтеся на вказану висоту на сайтах або етикетках – краще дістаньте вимірювальну стрічку і переконайтеся напевно.

2. Збільште простір між стільцями та столом

Коли ви отримаєте ці цифри, ось кілька простих принципів, які можна використовувати як керівництво:

  • Середній стілець приблизно 18-20 дюймів у поперечнику, хоча це змінюється, якщо стільці мають підлокотники.
  • Коли ви оцінюєте, скільки стільців може поміститися навколо столу, залиште 6 дюймів між кожним стільцем.
  • Також залиште 36 дюймів між стільцем і стіною або будь-якими іншими меблями в їдальні, щоб люди могли легко відсунути свій стілець назад.

Якщо ви застрягли між покупкою набору з 4, 6 або 8 стільців (або більше!), подумайте, скільки стільців вам насправді потрібно для щоденного використання та життя.

3. Зверніть увагу на цікаві особливості обіднього стільця

Деякі особливі можуть справді виділити ваші обідні стільці серед інших – зверніть увагу на такі особливості, як цікаві деталі та скульптурні чи різьблені ніжки. Або, якщо на те пішло, стільці з контрастною обробкою, як-от чорна шкіра в поєднанні з гладкими мідними ніжками.

А коли справа доходить до м’яких стільців, деталі тафтингу та ґудзиків додають класичну привабливість, а візерунки додають їдальні елегантності, особливо якщо у вас є дуже міцний класичний стіл, який ви, можливо, захочете змінити чи модернізувати.

Для чогось зовсім іншого, використання органічних матеріалів і елементів, таких як ротанг або лоза, може створити літню, тропічну або навіть прибережну атмосферу, залежно від стилю решти кімнати. Ці стільці також будуть універсальними варіантами для використання на вулиці.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *