[ad_1]

10-го вересня у рамках сьомого туру чемпіонату України із футболу у першій лізі зустрічалися два представники Полтавщини – «Гірняк-Спорт» та СК «Полтава».

СК «Полтава» повернулася із перемогою із Горішніх Плавнів: здолали «Гірняк-Спорт» за рахунком 3:1, фото-1

Гра завершилася перемогою полтавської команди із рахунком 3:1.

Рахунок у матчі відкрили футболісти СК «Полтава».На 11-ій хвилині відзначився Олександр Вівдич – 1:0. На 19-ій хвилині футболіст «Гірняка-Спорт» Ефіміні Еффіонг рахунок зрівняв – 1:1. На 54-ій хвилині Дмитро Щербак вивів полтавців вперед – 2:1. На 59-ій хвилині Артем Перебора голом із пенальті поставив фінальну крапу – 3:1. Після цієї перемоги СК «Полтава» піднялася на четверту сходинку турнірної таблиці першої ліги у групі Б.

Нагадаємо, раніше «Полтава» на виїзді розгромила «Кремінь» із рахунком 6:0.

Стежте за усіма важливими новинами у нашому Telegram.